Skocz do zawartości
BlackDeath43

Foxconn C51xem2aa

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam płytę FOXCONN C51XEM2AA z procesorem Athlon x2 3800+ 2 GB RAM 6400 Goodram i kartę Galaxy GF 7900GS (600/1600). Przy użyciu nTune uzyskałem czestotliwosc szyny PCI-E o wartości 3250MHz. (wskazania programu) Czy jest to możliwe? Nominalnie jest to 2500MHz.

Dodaje screena - moim zdaniem to nTune coś wali.

post-15488-1178093065_thumb.jpg

Edytowane przez BlackDeath43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba normalne, u mnie nTune też pokazuje 2500MHz dla PCIEx. Ale kto używa tego programu do oc :P?

chodziło o fakt a nie uzywanie do tuningu. ja mam czym tuningowac i nie musze softu uzywac - chyba tylko do sprawdzania stabilnosci itd. wyciagnalem na nTune nawet 3500MHz ale chodzi jak to jest mozliwe i dotyczy programu bo mnie sie widzi ze jest totalna niedorobka nvidii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie jak fizycznie podłącza się karty sieciowe celem wykorzystania funkcji FIRST PACKET. Dualnet na plycie router itd.

Schemat blokowy znalazłem ale nic po nim - czekam na odp.

Edytowane przez BlackDeath43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się już wyjaśniło. Problem tkwił w sterownikach 9.35 które jak się okazało nie zawierały pakietu do zarządzania ustawieniami sieci (poza sterownikami karty sieciowej) Powtórna instalacja w/wym sterowników (ale juz kompletnych) udostępniła w ntune stosowne funkcje konfiguracji FirstPacket. Dziekuję za pomoc i przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...