Skocz do zawartości
dziadek lucek

Goodram Czy Kingston ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat którą z tych dwóch kości wybrać. Cena jest podobna bo 150 zł. Na co postawić GoodRam czy Kingston ? Która pamięć dobije do 800 Mhz ? A może polecicie coś innego ? Proszę o szybką odpowiedź gdyż w tym tygodniu chcę kupić pamięć.

Edytowane przez dziadek lucek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 800mhz to raczej obie dobija, pytanie tylko na jakim cl. :]

Z tego co czytalem to kingstony ida n 800 cl4 ~2,1v. Moza tutaj o kosci 1gb, bo z ceny wnioskuje, ze o tak chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać moje na am2 działają dobrze, tylko jak pisałem minus to o/c. Trudno powiedzieć czy kingston czy goodram. Ja radze minimalnie dołożyć i mieć lepsze kości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geilom mowimy nie ;P

 

mozna probowac jakies Adaty , GoodRAMY , Kingstony . Wszystkie powinny zrobic te 800MHz CL4 / 5 . Na razie jest duza szansa na to w Kingstonach, ale to wszystko od szczescia zalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna probowac jakies Adaty , GoodRAMY , Kingstony . Wszystkie powinny zrobic te 800MHz CL4 / 5 . Na razie jest duza szansa na to w Kingstonach, ale to wszystko od szczescia zalezy.

Wiele zależy od farta, dla przykładu mój Kingston 512MB poszedł bez problemu z 533MHz CL4 na 800 MHZ CL4. W przyszłym tygodniu kupuję drugą taką samą kość i zobaczymy czy będzie równie dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednik- każdy sprzęt reaguje inaczej na podkręcanie, więc nie dziw się, że twój znajomy na takim samym sprzęcie osiagnie lepsze wyniki.

 

Ja polecam firmy: GoodRam, A-daty, OCZ, no i te Kingstony, choć na nich nie pracowałem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypne sie tutaj. Jaka jest roznica miedzy A-Data i V-Data, bo obydwa produkuje A-Data, a drugie sa 10zl tansze :/ Chodzi o 1GB 667, bo sie wacham miedzy tym a GoodRam'em

 

Aha jeszcze jedno, wolalbym miec 667 na CL4 niz 800 na CL5 i w tym kierunku prosze tez o pomoc w doborze ramu

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestan z tymi geilami :| sa fajne bo maja kolorowe radiatorki? :o

 

jak chcesz miec dobre ramy to kupuj a-daty, albo ocz special ops. nie widzisz sinsx, ze on nie ma na tyle hajsu, zeby szalec z ramami? goodram vs. kingston i wszystko jasne.

 

a-data (budżet) lub ocz special ops 800mhz/cl5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupiłem dziś Kingstony 667 o powiem że jestem zadowolony lecą spokojnie na 800 Mhz bez zmiany napięcia i działają stabilnie. Chyba niezła mi się kostka trafiła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupiłem dziś Kingstony 667 o powiem że jestem zadowolony lecą spokojnie na 800 Mhz bez zmiany napięcia i działają stabilnie. Chyba niezła mi się kostka trafiła...

Ale na CL4 ?? Bo na jak na CL5 to bez rewelacji, wszystko tak idzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dwaIP

Dobra kupiłem dziś Kingstony 667 o powiem że jestem zadowolony lecą spokojnie na 800 Mhz bez zmiany napięcia i działają stabilnie. Chyba niezła mi się kostka trafiła...

Przechodzą test najnowszego GoldMemoery przy takim ustawieniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

ale mi się wydaje, że te po 158 mają radiatory. Mylę się czy nie ? ;]

Te z Radiatorami to widzialem w Morele za 170.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...