Skocz do zawartości
Fulgor

Frost 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

W serwisie, którego tu nie podlinkuję, obiła mi się o oczy informacja o tym, że niedługo ma wyjść na rynek następca legendarnego Frost'a 3 Duo. Na ile te informacje są prawdziwe? Czy ktoś mógłby je potwiedzić? Google i szukajka forumowa milczą na ten temat. Czy wiadomo już coś o bloku Frost 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

W serwisie, którego tu nie podlinkuję, obiła mi się o oczy informacja o tym, że niedługo ma wyjść na rynek następca legendarnego Frost'a 3 Duo. Na ile te informacje są prawdziwe? Czy ktoś mógłby je potwiedzić? Google i szukajka forumowa milczą na ten temat. Czy wiadomo już coś o bloku Frost 4?

 

 

 

bedzie.

 

wkrotce.

 

B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

W serwisie, którego tu nie podlinkuję, obiła mi się o oczy informacja o tym, że niedługo ma wyjść na rynek następca legendarnego Frost'a 3 Duo. Na ile te informacje są prawdziwe? Czy ktoś mógłby je potwiedzić? Google i szukajka forumowa milczą na ten temat. Czy wiadomo już coś o bloku Frost 4?

od kiedy po kilku miesiacach mowimy o czyms, ze jest legenda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm czemu mam wrażenie że Samhain już o tym pisał i to na tym forum ? :) będzie .... wkrótce..... a ten Colder to jeszcze się pokarze czy to projekt zamknięty...?Co do legendy to byłbym ostrożny..... niektórzy już eciepecie nazywają legendą może dla tego że to tak jak legenda miało coś po częsci chłodzenia wodnego :) :P Prędzej Frost 2 jest bliżej legendarności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

W serwisie, którego tu nie podlinkuję, obiła mi się o oczy informacja o tym, że niedługo ma wyjść na rynek następca legendarnego Frost'a 3 Duo. Na ile te informacje są prawdziwe? Czy ktoś mógłby je potwiedzić? Google i szukajka forumowa milczą na ten temat. Czy wiadomo już coś o bloku Frost 4?

Samhain coś ostatnio mówił, że nic nie powie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem ze Frost 4 jest w fazie beta, wstepna premiera na zjezdzie (o tym juz gdzies pisalem)... - ostatni weekend lipca - zapraszam

 

Colder... projekt jest... odroczony, ale jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem ze Frost 4 jest w fazie beta, wstepna premiera na zjezdzie (o tym juz gdzies pisalem)... - ostatni weekend lipca - zapraszam

 

Colder... projekt jest... odroczony, ale jest...

 

w którym roku ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "legendarny" miałem na myśli "tak wydajny, że niewiarygodnie wydajny, że prawie legendarny". Trochę optymizmu :D

 

OK. Beta na zjeździe. Lipiec. Spoko. Trochę czekania. A może dałoby się przyspieszyć prace nad tym nowym blokiem, i zaprezentować betę jakieś trzy miesiące wcześniej? :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a zmoże plexi do lamusa? :D coraz więcej loczków jest zakrytych obecnie...inno , Kyniek, Mate, Misiu15Go.....

 

 

 

 

a jak wolicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja inne materiały. Nie kupuję F3D właśnie ze względu na Plexi, która może pęknąć, tak jak w innych konstrukcjach opartych na nie.

nie zdarzyło się jeszcze, żeby w którymś Froście top tak po prostu pękł...

 

wszystko sprowadza się do prawidłowego przygotowania materiału i jego obróbki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

przydaloby sie zmienic konstrukcje -bo jak pokazuja testy krzyzyki nie sa zbyt wydajne - zreszta trend widac ze jest na ala pinowce - chociazby apogee i fuzion

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydaloby sie zmienic konstrukcje -bo jak pokazuja testy krzyzyki nie sa zbyt wydajne - zreszta trend widac ze jest na ala pinowce - chociazby apogee i fuzion

 

daj linka.. chetnie poczytam

 

pozatym wszyscy skacza w ogien skaczemy i my?...

 

podziekuje... przynajmniej nikt nie zarzuci naszy blokom plagiatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja inne materiały. Nie kupuję F3D właśnie ze względu na Plexi, która może pęknąć, tak jak w innych konstrukcjach opartych na nie.

nie no człowieku pokaż mi chodź jeden wątek w którym ktokolwiek skarży się na Frosta że mu top pękł (oczywiście z winy producenta a nie idioty który dokręca śruby obcęgami). Za to konkurencji (o ile można tak nazwać) takie wpadki się zdażały i to niejednokrotnie. Więc proszę nie generalizuj i nie szkaluj firmy dzięki której wiele osó wyszło z kamienia łupanego zwanego AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...