Skocz do zawartości
jaros79

Goodram Pro 900

Rekomendowane odpowiedzi

corsaira to mozę dobre są wyższe modele-value to taki sam syf do o/c jak kingston itp. Chyba nawet goodram lepszy-trafia sie czasem na d9 B)

nie mówie o vaule bo to shit, tylko o Corsair Twin2X DDR2 2x 1GB 675MHz CL4-4-4-12

2GB = 283zł w komputroniku 4GB = 563zł

 

Jeszcze ktoś obstawia za kingstonami :lol2: :angry:

 

Ale my tu mówimy o komplecie 4x1 GB i przypadku że ktoś nie ma kasy, więc musi oszczędzać jak tylko się da. Dla takiej osoby, wyjście z kingstonami będzie lepsze bo te zaoszczędzone 120 zł dołoży np do procka.

zaoszczęci 40zł

 

4GB Corsair w komputroniku 560zł,i nie chodzi mi tu o vaule tylko o tą wyższą serie z radiatorkami

4GB Kingston 520zł

 

W takim wypadku lepej do zbierać do Corsair bo znacznie lepsze kości od kingshitu bleeeee :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, mam 2x1GB Kingstonów Value i są na D9GCT :lol2: I że niby się nie będą kręcić? Dobre sobie...

no to masz szczęscie,Kingston bleeee to dla dla mnie chłam i zdania nie zmienie.Ale do kompów z Vobisu lub Tesco powinny się nadać Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, z pewnego źródła, od jednego z dystrybutorów to że na kilkanaście tyś sprzedanych pamięci ram Kingstona wróciły mu dwie uwalone, ale to ze zjaranego kompa na których było widać popalone styki. Żaden inny ram nie miał u niego tak dobrych osiągów, nawet Corsairy wracały o wiele częściej. Więc taki zły do końca to on nie jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może przesadziłem że to chłam,otóż według mnie kości te wyżej stoją niż goodramy,lepsze OC,są to dobre kości dla budzetowych kompów ale i tak wolałbym dopłacić te 20zł do Corsair :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek - miażdzysz. To są te DCD?

W jakich pamieciach je masz?

Oryginałki Microna ;)

 

Dołączona grafika

 

Miałem 3 kości, każda o 10mhz lepsza przy rozsądnych V i 400 4-4-4, ta najnaj padła przy 2.8v (ciężko uwierzyć, ale poprostu się sypnęła i przestała bootować), druga 10 mhz niżej to ta ze screenów.

 

i to wszytko na i975, więc pomyśleć co na 965, czy jakiejś nvidii (jak mobo dociągnie do tego 3,6v to myśle, że 500 3-3-3 do zrobienia)

 

A tu patriot llk, ale to już nie ta liga:

 

Screen

Valid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mówie o vaule bo to shit, tylko o Corsair Twin2X DDR2 2x 1GB 675MHz CL4-4-4-12

2GB = 283zł w komputroniku 4GB = 563zł

 

Jeszcze ktoś obstawia za kingstonami :lol2: :angry:

zaoszczęci 40zł

 

4GB Corsair w komputroniku 560zł,i nie chodzi mi tu o vaule tylko o tą wyższą serie z radiatorkami

4GB Kingston 520zł

 

W takim wypadku lepej do zbierać do Corsair bo znacznie lepsze kości od kingshitu bleeeee :?

jasne... jakosc... niedawno kupilem Twin2x2048-6400 CL5 850 mhz i sypia bledami jak sie patrzy... za to o polowe tansze kingstony 667mhz bezproblemowo dzialaja na 800 - 850 mhz wybor prosty. Dla osoby ktora nie chce wydac duzo na pamieci a potrzebuje jej duzo to wrecz idealne rozwiazanie.

 

Co do GR nowe kostki nawet value robione sa znowu na D9 ;] coraz wiecej ich przyjezdza jak znajde chwiklke wezme je do domu i zobacze czy do czegos sie nadawaja. Osobiscie planuje jednak kupic tytulowe GR Pro 900mhz

 

pozdroowki

 

p.s. na 100 sprzedanych kingstonow u mnie wraca 1, 2 moze 3 szt na 10 sprzedanych PDP LLK wraca tez 1 szt, Twin2X malo idzie bo ostatnie rev sa srednie zeby nie powiedziec slabe

Edytowane przez Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiszonek :wink: spyliłem taką parkę haryemu- strach sie bać co on na nich wykręci :wink:

ta, strach się bać :lol: Na 2.3V latają wyżej jak na 2.4 i na 2.5V :lol: Coś one się nie lubią z AMD, full stable 420MHz na 4-4-4 2.3V (na 2.4 i 2.5V z nawiewem addy 12x12 na 12V się sypią max po godzinie) i średnich alphah, pi liczą na 440MHz przy 2.4V, jak wymyśle moda na vdimm to dam im coś papu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, strach się bać :lol: Na 2.3V latają wyżej jak na 2.4 i na 2.5V :lol: Coś one się nie lubią z AMD, full stable 420MHz na 4-4-4 2.3V (na 2.4 i 2.5V z nawiewem addy 12x12 na 12V się sypią max po godzinie) i średnich alphah, pi liczą na 440MHz przy 2.4V, jak wymyśle moda na vdimm to dam im coś papu.

Jak na lame to i tak Ci wysoko poszły :D

 

U mnie miałem podobnie, że nie chciały wchodzić do windy na >2.8v, ale po jakims czasie się rozkręciły i wchodzą na >3.3v a do pi tolerują nawet 3.6v. Może jak je troche wygrzejesz to sie poprawią....

 

Zresztą, coś kupił se zielonego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po taniosci se kupiłem :P sempka 3k i dfi sli, bedzie kasa to jakiegos briska wciagne.

 

hmm, a sprawdzales teraz czy ci na 1.8V smigają? to że się rozkręciły od napięcia to pewno efekt elektromigracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do GR nowe kostki nawet value robione sa znowu na D9

p.s. na 100 sprzedanych kingstonow u mnie wraca 1, 2 moze 3 szt na 10 sprzedanych PDP LLK wraca tez 1 szt, Twin2X malo idzie bo ostatnie rev sa srednie zeby nie powiedziec slabe

Chętnie kupie takie GR value na D9, jeżeli takie posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po taniosci se kupiłem :P sempka 3k i dfi sli, bedzie kasa to jakiegos briska wciagne.

 

hmm, a sprawdzales teraz czy ci na 1.8V smigają? to że się rozkręciły od napięcia to pewno efekt elektromigracji.

Śmigają na 1.8v aż miło, z tym, że kręcą się 10mhz mniej niż wcześniej przy tych samych (rozsądnych) napięciach. wiele d9ątek po vdimm >3v nie chciało pracować w ogóle poniżej 2v, ale te jakoś mogą, więc za dużo im się nie stało.

 

Rozkręciły się od napięcia, ale rozkręciły się skalując, więc to nie tak. Może kiedyś popracują sobie na czymś bardziej MemElo, to zrobię lepsze wyniki niż na 975.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupie takie GR value na D9, jeżeli takie posiadasz.

www.x-kom.pl zapraszam

 

w chwili obecnej mam dwie sztuki ale 850 mhz maxx wiec zadna rewelka.... 05.06.2007 maja do dystruybutora wejsc 2gb GR Pro 900mhz i takie sobie zapodam w chwili obecnej dostepne sa tylko nie parowane kosci 900mhz. Posiada ktos informacje czy wszystkie kostki 900ek od GoodRama sa na Micronach klepane?

 

 

Rozwazalem tez Special Opsy PC7200 CL5 ale nigdzie nie potrafie wylukac na jakich to jest kosciach. Sadzac po cenie nie jest to zadna rewelacja...

 

pozdroowki

Edytowane przez Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.x-kom.pl zapraszam

 

w chwili obecnej mam dwie sztuki ale 850 mhz maxx wiec zadna rewelka.... 05.06.2007 maja do dystruybutora wejsc 2gb GR Pro 900mhz i takie sobie zapodam w chwili obecnej dostepne sa tylko nie parowane kosci 900mhz. Posiada ktos informacje czy wszystkie kostki 900ek od GoodRama sa na Micronach klepane?

Rozwazalem tez Special Opsy PC7200 CL5 ale nigdzie nie potrafie wylukac na jakich to jest kosciach. Sadzac po cenie nie jest to zadna rewelacja...

 

pozdroowki

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Kupiłem te goodramy 7200 cl5. I jestem zadowolony za tą cene duzo lepsze od geili cl4 800Mhz które miałe dotychczas. W sumie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoje narazie średnio kręciłem, poszły na 1024Mhz 4-4-4-12 2.1V, narazie nie bawie się więcej, bo musze postawić nowy system po przesiadce na C2D, bo stary nie jest stabilny :)

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak długo pociągniesz z takim woltażem :)

u mnie lajt, 900, cl4, default

ale najlepsze, że na 1.7v CL5 tyle robią ;D

 

EDIT

zostawiam tak, bo z tej płyty nic nie wycisnę... (brak mnożnika, vcore...)

Dołączona grafika

 

default

Edytowane przez Marcin_gps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 2.65-2.7v liczą mi spi na cl5 642mhz -nie są złe, tylko faktycznie już trochę sie boje o nie, zwłaszcza biorąc pod uwagę awaryjność goodramów pro

nie tylko GR pro. Z tego co można wyczytać to generalnie zbyt woltowane d9 padają po jakimś czasie Edytowane przez aldam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 2.65-2.7v liczą mi spi na cl5 642mhz -nie są złe, tylko faktycznie już trochę sie boje o nie, zwłaszcza biorąc pod uwagę awaryjność goodramów pro

dotknij radiatorów, u mnie przy 2,1 po 10 sekundach parzą w łapę to mogę sobie wyobrazić co jest u Ciebie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ty masz za memki- ja mialem już pare kompletów na d9 bez radiatorów i były ledwo ciepłe, te mają radiatory i albo te termopady pod nimi są do d albo z nadmuchem wentyla 80mm sie prawie nie grzeją w idle, stres nieco bardziej ale nie parzą na pewno ot troche ciepłe

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ty masz za memki- ja mialem już pare kompletów na d9 bez radiatorów i były ledwo ciepłe, te mają radiatory i albo te termopady pod nimi są do d albo z nadmuchem wentyla 80mm sie prawie nie grzeją w idle, stres nieco bardziej ale nie parzą na pewno ot troche ciepłe

POPIERAM moje memki chodza na codzien 2,2v @ 1066 (bez radiatorow - bo to moim zdaniem gów*&) i sie ledwo co grzeja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie

GoodRam PRO 1GB 900MHz

Chodzą

 

730 3-3-3-9

930 4-4-4-12

1130 5-5-5-14

 

2.2V

 

Rewelacji nie ma ale w porownaniu do moich poprzednich geili to jednak jest rewelacja

 

I są ledwo ciepłe

Edytowane przez DeyWies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...