Skocz do zawartości
kamilo23

Programator Biosu

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje schematu do programatora kości bios. Jakby mógł ktoś pomóc.

 

BTW Jak nie ten dział to przenieście. :)

 

Ej no nie mówcie że nie wiecie.

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz to samemu skladac nie ma szans wybulisz jakies 300zl ... bez sensu .... lepiej kupic gotowy albo do polutowania z tym ostatni to roznie wyglada przy tak skaplikowanych ukladach oscyloskop to podstawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za bardzo sie tym nie nie interesowalem jesli chodzi o szczegoly kiedys chcialem sobie kupic cos za 150zl do poskladania z allegro ale nic z tego nie wyszlo obecnie juz ich nie widze ;] Jednak jak mozna domniemac zabawa w willemy nie jest tania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tania?! Hehe, kup sobie z prawdziwego zdarzenia programator to wtedy dopiero zobaczysz jak to nie jest tanie. Willem jest słaby i nieprofesjonalny. Sam miałem i pamiętam jak musiałem mu blok zasilania przerabiać bo mu w połowie programowanie EPROMów napięcia brakowało :)

Ale za to jest tani. Fabryczny programator kosztuje od 700zł na dzieńdobry w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przerobka zasilania to czasami podstawa ;) Kumpel robil tak samo :) W aspekcie jesli ktos nie uzywa tego na codzien to raczej nie jest willem tani ~400zl ;) Wiadomo jesli chcesz pro to trzeba zaplacic ;)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...