Skocz do zawartości
Snesiak

Geforce 6600gt...

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, potrzebuję kartę pod AGP, do athlona xp 2.4 , 512mb ramu (niedługo 1gb). Aktualnie mam fx5500 :mur: i nie da się na tym w nic pograc nawet na 800x600 minimum (a mówię o starszych grach...). Jestem pewien że skok jakościowy będzie ogromny, ale...no właśnie ale, moze da się kupić lepsza grafikę pod agp? - nie bardzo się znam, przez ostatnie 2 lata grałem tylko na konsolach :P 300zł to górna granica, nie mam mozliwosci jej przeskoczenia. Chcę to co można za tą kasę kupić, nie chcę odkładać na nic, bo i tak na kompie gram okazyjnie.

 

Tak czytam, a może 7300gt ?

 

I teraz mam pytanie, jako że testy 7300gt są robione w wiekszości na 1280x1024 w high to się nie dziwię że na wykresach sa w ok 19 klatkach.

Ja będę grał w 1024x768 w medium-high, ważne zeby nie chaczyło zbytnio.

Jak mniejwięcej będą chodziły następujące tytuły:

Gothic 3

c&c3 (teraz gram 800x600 na low i mi chaczy xDDDDDD )

black&white 2

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto bo procek będzie ją ograniczał a dwa pakowaniue się w AGP nie ma sensu. Lepiej sprzedaj to co masz tzn mobo, procka, ram, grafike i kup coś pod AM2 np.

Abit KN9

PROCESOR AMD SEMPRON 3000+BOX,

GOODRAM 1 GB

PALIT 7300GT.

Na te części wydasz ok 650zł. Ze swoich starych dostaniesz ok 250-300. Wychodzi że musisz dołożyć ok 350-400zł. Biorąc pod uwagę że chcesz dokupić jeszcze ramu to akurat tyle wyjdzie. Wzrost wydajności: grubo powyżej 50%

Edytowane przez dzikidaniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo dojdzie do tego ze Athlon @ 2.8GHz powinien dzialac z geforcem 3 zeby go nie ograniczac :ploom:

dzikidaniel - to nie jest watek Zmieniam sprzet. Sugeruje czytac ze zrozumieniem. Albo bede traktowac to jako postfuckerswo.

 

G3 - spieprzony engine wiec nawet zmiana na x2 5000+ i 7800gtx pozostawi niedosyt.

C&C i B&W 2 - szczerze nie wiem. Moze bedzie chodzic na mid @ 6600gt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz z całym uszanowaniem ale uważam że jesteś w błędzie. Sam miałem semprona na sA@2000MHz i GF7600GS więc wiem co mówię. Co z tego że można było odpalić gre skoro gdy nagle pojawiali się przeciwnicy drastycznie spadał fps?? I jeszcze jedno. Czy gdzieś jest napisane że musi?? Nikt nie mówi że musi. Po prostu podobnym nakładem finansowym może mieć duzo lepszy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt,najlepiej byłoby zmienić,ale jesli grasz tylko okazyjnie, tak jak piszesz, i nie chce Ci się bawić ze zmianami,to kup sobie tanio używaną 6600/GT. 7300GT jest za mocna do tego athlona.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzikidaniel

 

300zł to górna granica, nie mam mozliwosci jej przeskoczenia. Chcę to co można za tą kasę kupić, nie chcę odkładać na nic, bo i tak na kompie gram okazyjnie.

 

Cos jeszcze?

 

 

Chyba powaznie wezme sie za postojebstwo w Co kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ci proponuje pzresiadke na AM2 i PCI Express bo AGP to juz zabytek nie oplacaa siew to inwestowac nawet 1zl .

Gdbys mial PCIe lub sie zdecydowal na pzresiadke to do 300zl masz GF 7600GT .Nie dlugo(na dniach) bede spzredawal swojego jak bys byl zainteresowany to sie odezwi.

 

Swoja droga predzej czy pozniej i tak bedziesz sie musial pzresiasc na nowszys sprzet bo w nic nie pograsz.i te pieniadze zosatw soboie na nowy sprzet .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A ja ci proponuje pzresiadke na AM2 i PCI Express bo AGP to juz zabytek nie oplacaa siew to inwestowac nawet 1zl .

Gdbys mial PCIe lub sie zdecydowal na pzresiadke to do 300zl masz GF 7600GT .Nie dlugo(na dniach) bede spzredawal swojego jak bys byl zainteresowany to sie odezwi.

Kolejny :damage_wall: Jeżeli chce tak to musicie inaczej, a od reklamy jest inny dział z tego co wiem. Ogólnie to proponuję 6600GT/7300GT/6800GS/T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania na wakacje prawie 3k złotych na xboxa 360 z monitorem samsunga 206bw, do tego gry i reszta, więc dzięki za rady z uzbieraniem na nowy sprzęt ;P Chyba kupię 7300gt. nawet jak procek bedzie ją ograniczał to za niewiele więcej niż uzywaną 6600gt, można mieć 7300 z gwarancją.

Najbardziej to chciałbym się dowiedzieć od was, jak będą chodziły gierki, bo może nie warto wydawać tych 300 zł na grafikę i kupić sobie 2 gry na x360 :P Z drugiej strony, siostra narzeka że jej b&w 2 nie chodzi, simsy tną, ja też czasem tez bym pocisnął w preya czy c&c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...