Skocz do zawartości
Relient

Nie ładuje Plików Lsass.exe I Services.exe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jak w temacie. U znajomej w pracy padł komputer, Windows XP Home Edition, najpierw nie chciał się wylogować (podobno się zawiesił), po restarcie jak doszedł do ekranu logowania sam się restartował i tak w kółko. Jak przepuściłem mu scandisk’a to naprawił jakieś dwa pliki .dll i ponownie sie zrestartował. Gdy przeszedł ekran ładowania systemu Windows wyskoczył komunikat ze nie potrafi zainstalować pliku LSASS.EXE i mogłem tylko nacisnąć OK, jak to zrobiłem to wyskoczył ten sam komunikat tylko odnośnie pliku SERVICES.EXE i tak samo tylko OK. Ekran zrobił sie czarny i widać było na nim tylko kursor i zawiecha kompa. Co z tym zrobić?? Nie mogę zrobić formata, bo na nim sa jakieś ważne dane, nie mam płyty z tym Windows’em!

 

Moja pomysł jest taki: zgram na dyskietkę te dwa pliki z mojego kompa (Windows XP Professional) i spróbuje je pod dos’em skopiować, tylko czy ma to sens według was??

 

Czy może ktoś ma jakieś inne propozycje??

 

Z góry dzięki za pomoc i szybka odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam CD z tym Widows’em, mam tylko jak co to mojego XP Professionala?? Może być?? Narazie spróbuje stworzyć bootdisk’a dla XP i ruszyć system z ominięciem jego plików startowych. Następnie spróbuje skopiować mu te brakujące pliki. Ma ktoś jeszcze jakąś propozycje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zdążyłem :/ Jedyne co udało mi sie zrobić to, sprawdzić czy bootdisk rusza. Jednak nic nie pomógł, a jak chciałam spróbować innymi sposobami to przyjechał kurier po kompa i zabrał go do siedziby firmy gdyż tam podobno są firmowi informatycy co go naprawia.

 

Mimo wszystko dzięki za szybki odzew. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...