Skocz do zawartości
Implemental Systems

Poszukuję Programisty Java

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem pracownikiem firmy Implemental Systems, która świadczy usługi z zakresu inżynierii rozwoju IT (specjalizuje się w technologiach internetowych, GIS, EAI oraz rozwoju systemów HOST).

 

Pilnie poszukujemy:

Specjalisty w dziedzinie JAVA – J2Ee

 

Zakres obowiązków:

Planowanie projektu oraz organizacja pracy zespołu programistów.

Odpowiedzialność za jakość zrealizowanych projektów.

Analiza i rozwój systemów informatycznych z użyciem technologii internetowych.

 

Wymagania:

Doświadczenie w projektach z użyciem JAVA.

Znajomość budowy J2Ee oraz serylets.

Mile widziana znajomość XML, Java beans oraz JSEE.

Wykształcenie wyższe magisterskie.

 

Jest to zatrudnienie stałe, w oddziale w Warszawie, z możliwością dostosowania wynagrodzenia do stopnia wiedzy i doświadczenia.

 

Kontakt:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego z nr ref. RV/1605/PPC oraz na adres: malgorzata.marszalek@implementalsystems.com

 

Pozdrawiam wszystkich specjalistów JAVA!

Edytowane przez Implemental Systems

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Tobą. Braki na rynku pracy stworzyły już inną sytuację. Na przykład - na takim stanowisku jak to (project manager), pensja jest już uzależniona od doświadczenia i wiedzy kandydata. Nie ma sztywnej kwoty.

Na podstawie własnych doświadczeń - to kandydat jako pierwszy podaje przedział oczekiwań finansowych (często swoją aktualną pensję, zaznaczając, że nie odejdzie z firmy, jeśli nie przyniesie mu to dodatkowych korzyści ekonomicznych). Następnie dyrektor, po rozmowie osobistej z kandydatem, stwierdza czy jest on cenny dla prowadzenia projektu.

Wielu specjalistom, pracodawca zapłaci każde pieniądze jakich zażądają, żeby tylko ściągnąć ich do siebie. I takie są teraz realia.

Także forumowicze do nauki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sytuacja się stworzyła? :D W takim razie ta sytuacja jest jeszcze bardziej chora niż była do tej pory. Kandydat jako pierwszy podaje oczekiwania a jak pracodawca go nie przyjmie bo podał za wysoką kwotę zarobków to i tak chodzi o przedział! Oczywiście nie dowie sie o tym a odkrywa wszystkie karty. :D

 

A propo specjalistów to oni na prawdę zawsze będą mieć zbyt i nie potrzeba do tego żadnych nowych sytuacji i stanów.

 

Takie są realia teraz w Polsce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakaś ogólna wzmianka o zarobkach ? :)

 

BTW Oj zanim w Polsce zacznie się przedstawiać oferty pracy tak jak na zachodzie to dużo wody w Wiśle przepłynie.

Jak to jest project menager w Warszawie to minimum 6tys netto inaczej szkoda czasu :) Edytowane przez Haquim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Tobą. Braki na rynku pracy stworzyły już inną sytuację. Na przykład - na takim stanowisku jak to (project manager), pensja jest już uzależniona od doświadczenia i wiedzy kandydata. Nie ma sztywnej kwoty.

Na podstawie własnych doświadczeń - to kandydat jako pierwszy podaje przedział oczekiwań finansowych (często swoją aktualną pensję, zaznaczając, że nie odejdzie z firmy, jeśli nie przyniesie mu to dodatkowych korzyści ekonomicznych). Następnie dyrektor, po rozmowie osobistej z kandydatem, stwierdza czy jest on cenny dla prowadzenia projektu.

Wielu specjalistom, pracodawca zapłaci każde pieniądze jakich zażądają, żeby tylko ściągnąć ich do siebie. I takie są teraz realia.

Także forumowicze do nauki! ;)

Dobrze by też było gdyby osoba ktora pisze ogłoszenia miała pojęcia o tym co pisze i kogo tak naprawdę chcecie zatrudnić bo ten post tylko kompromituje Was jako potencjalnych pracodawców wygląda jakby był pisany po 5 browarach z pamięci....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogłoszeniach na zachodzie zawsze podany jest przedział zarobków, tylko w naszym $%#$% kraju to pracownik musi się napocić, żeby "trafić"....

:angry:

E tam przesadzasz . Są firmy które są tak uprzejme że podają minimalną stawkę jaką oferują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

Dobrze by też było gdyby osoba ktora pisze ogłoszenia miała pojęcia o tym co pisze i kogo tak naprawdę chcecie zatrudnić bo ten post tylko kompromituje Was jako potencjalnych pracodawców wygląda jakby był pisany po 5 browarach z pamięci....

@Yacho: Nie wiem o co Ci chodzi, to co napisał "Implemental Systems" to realny scenariusz zmiany miejsca zatrudnienia - w ciągu ostatnich kilku lat sam zmieniałem pracę na takich właśnie zasadach - zapłacicie więcej - ok, nie - szukajcie dalej i nie zawracajcie d#py (tzn "nie jestem zainteresowany" :D ). pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yacho: Nie wiem o co Ci chodzi, to co napisał "Implemental Systems" to realny scenariusz zmiany miejsca zatrudnienia - w ciągu ostatnich kilku lat sam zmieniałem pracę na takich właśnie zasadach - zapłacicie więcej - ok, nie - szukajcie dalej i nie zawracajcie d#py (tzn "nie jestem zainteresowany" :D ). pozdro

wytlumacz mi racjonalnie co oznaczaja te 2 punkty :

 

Znajomość budowy J2Ee oraz serylets.

J2EE ZAWIERA servlety - dodatkowo nikt nie pisze dzis aplikacji na servletach

 

Mile widziana znajomość XML, Java beans oraz JSEE.

nie wiem co to takiego JSEE choc z java mam stycznosc od prawie 2 lat - z punktu pierwszego wynika ze jesli ktos zna J2EE to JavaBeans musi znac i nei ma bata.

 

To dowodzi ze ogloszenie pisze czlowiek ktory chce zatrudnic kogos ale sam nie jest pewien kogo - rezultat tego bedzie taki ze idąc do takiej firmy bedziesz musial robic wszystko bo tak naprawde nikt nie wie co powinna robic osoba na twoim stanowisku wiec bedziesz odpowiedzialny za całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

@Yacho:

W swoim poprzednim poscie (#7) powinieneś zacytować #1 a nie #3...

Co do fachowości i konkretności ogłoszenia nie mogę się wypowiadać, pownieważ nie programuję w wysokopoziomowych skryptach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yacho, może autorowi chodziło o jsp albo jsf, ale pomieszało mu sie z innymi terminami, w końcu tyle tego :lol2:

Co do zagadnień to faktycznie bełkot, a poza tym firma ze stolicy i szuka pracowiników na forach internetowych... to już coś mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...