Skocz do zawartości
thunder_pl

Sennheiser Cx300 - 70zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Mogli zrobić podróbki EP-630 to czemu by nie mogli zrobić podróbek CX300 w końcu różnią się tylko kolorem ;)

 

 

EDIT: Na 100% podróba "Gwarancja rozruchowa 10 dni" :lol:

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o różnice w wyglądzie pomiędzy podróbkami epek i tych szenchajserów ;] Co do różnic między oryginałami to się nie wypowiem bo mam tylko Ep-630 i CX300 nigdy nie słuchałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu kupiłem "sennheisery CX300" za 100 zł na Allegro, byly to podrobki o czym sie dowiedzialem po jakims czasie =] no ale nic trudno :? Dzisiaj pojechalem do MM zeby kupic creative`y EP-630 ale ze ich nie bylo to kupiłem tym razem orginalne :) Sennheisery CX300 za 150zl

Zasadnicza roznica miedzy podrobkami a orginalnymi jest KOLOR, orginalne w miejscu gdzie jest znaczek czyli w glownym miejscu sluchawki sa świecace mozna sie w nich przejrzec, a na zdjeciu zamieszczonym wyzej sa one matowe. No i potym mozna latwo odroznic orginal, od podrobki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu kupiłem "sennheisery CX300" za 100 zł na Allegro, byly to podrobki o czym sie dowiedzialem po jakims czasie =] no ale nic trudno :? Dzisiaj pojechalem do MM zeby kupic creative`y EP-630 ale ze ich nie bylo to kupiłem tym razem orginalne :) Sennheisery CX300 za 150zl

Zasadnicza roznica miedzy podrobkami a orginalnymi jest KOLOR, orginalne w miejscu gdzie jest znaczek czyli w glownym miejscu sluchawki sa świecace mozna sie w nich przejrzec, a na zdjeciu zamieszczonym wyzej sa one matowe. No i potym mozna latwo odroznic orginal, od podrobki.

Nic, trudno? :blink: Ja bym od razu gościa Policją postraszy co by to 100zł oddał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...