Skocz do zawartości
kucyk

Pes7

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest znaczna różnica między w grafie między wersją na PS2 a PS3? Mimo, że mam PS3 i wybór powinien być oczywisty, to różnica w cenie i różnica na screenach pozostawia lekki obłęd...

Na ps2 jest stary engine znany z pes6 (w zasadzie gra wyglada tak samo) na ps3 jest nowy silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, czy u każdego animacja przy powtórkach i zbliżeniach tak NIEMIŁOSIERNIE TNIE?! :angry:

Normalnie grać się odechciewa, pomimo że podczas samego grania jest dość płynnie... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc też się wczoraj nad tym zastanawiałem, dziś już nawet nie włączałem co by nerwów więcej nie tracić...

Chyba poleci niedługo na allegro, bo aż szkoda żeby na wartości traciła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika (może poza murawą) nie jest tragiczna. Zdecydowanie gorzej jest z płynnością, zwłaszcza podczas zbliżeń i powtórek - to dopiero razi w oczy.

 

No ale samo granie jest dość przyjemne, da się przyzwyczaić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zmienilem kamerke i jest wporzadku, powtorki i zblizenia to rzeczywiscie horror.

 

Mam problemy z gra online ,nie moglo mnie z nikim polaczyc (pisalo ze NAT MODERATE) zmienilem NAT na OPEN w ustawieniach routera i jest troszke lepiej.

 

Teraz jak mi pokazuje pokoje to na 1 wyszukanie (czyli okolo 15 pokoi) znajduje moze jedna osobe z ktora moge sie polaczyc ,pozostale maja unknown network i jak probuje wejsc to sie pojawia couldn't access.

 

Łącze z kablówki NTL 6Mb/s download / 512 Kb/s upload

NAT open ,porty TCP/UDP 3074 odblokowane

 

Gralem z dwoma osobami:

raz z wlochem 3 mecze ,byly lagi ale znosnie sie gralo

drugi raz z francuzem ,nie dalo sie grac.

 

Jak jest u Was panowie mozecie sie polaczyc z kazdym pokojem ?

Macie jakies pomysły w czym moze tkwić u mnie problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest mozliwa gra w PES2008 w taki sposob ze wybieram np lige, a kumpel gra wszystkimi druzynami w lidze, oprocz mojeje, chcielismy tak zagac ale podczas meczu daje setings player ale kumpel nie moze przejsc padem na strone komputera, w pes6 podobnie a na ps2 da sie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest mozliwa gra w PES2008 w taki sposob ze wybieram np lige, a kumpel gra wszystkimi druzynami w lidze, oprocz mojeje, chcielismy tak zagac ale podczas meczu daje setings player ale kumpel nie moze przejsc padem na strone komputera, w pes6 podobnie a na ps2 da sie tak.

z tego co pamietam obie strony moga sobie wybrac dowolna druzyne narodowa/ligowa niezaleznie od siebie =) o to chodzilo? bo nie wiem czy dobrze zrozumialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram wlasnie 2 playerow do ligi, kumpel wybiera jedna druzyne a ja druga, i teraz chodzi mi oto ze jak on ma grac jakis mecz ligowy z komputerem to ja chcialbym grac za komputer jako przeciwnik i tak przez cala lige

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zamiast "2 playerów do ligi" musisz wybrać tylu ile w lidze jest drużyn :)

tak tylko jeszlei zrobie tak jak proponujesz to przykladowo ja biore Barcelone kumpel chce Grac R. Madryt, robimy tak jak piszesz to pierwsz kolejka np Barcelona - Valencia czyli jest ok ja gram Barcelona a kumpel Valencia , ale juz np druga kolejka, Valencia - Espaniol no i to nie sa druzyny ktore ktos z nas wzial do gry w lidze, powinien go rozegrac komputer, wiesz juz o co mi chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, w ten sposób chcecie grać. Po prostu grać ligę dwiema różnymi drużynami. Tak chyba nie da się zrobić.

 

@simian raticus To jest porażka... Wygrać 75% meczy z ostatnich 20 rozegranych online to nie lada wyczyn (o przyjemności z grania nawet nie ma co myśleć... :| ), gdy piłka teleportuje się z jednego pola karnego na drugie... Istny pokaz slajdów... :angry:

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...