Skocz do zawartości
Maxikas

Wybór Grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z gory przepraszam, bo podobnych tematow jest sporo - poprzegladalem ale nabralem tylko watpliwosci.

 

Moj obecny sprzet jest w podpisie. Skladam WC i jednoczesnie chcialbym wymienic grafike na ktorej od razu zamontowal bym blok wodny (cisza i przy okazji O/C). Pytanie tylko jaka ? Dobrze by bylo zeby cena oscylowala kolo 700-750 zl.

 

Na poczatku zdecydowalem sie na Sapphire X1950 XT 256 MB ale po lekturze forum biore pod uwage serie GF 7900. Chyba ze wogole nie ladowac kasy w DX9 i poczekac az stanieja karty z DX10.

 

Co robic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

7900GS od Galaxy z CM będzie najlepszy lub jeśli chcesz już mieć DX10 to ja bym brał 8600GE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiepski przedział cenowy wybrałeś.. nie wiadomo czy doradzić Ci oszczędzenie paru grosza i zakup r1950/gf7900gs/8600gt czy skierować Cię w przeciwną stronę: gf8800gts..

Edytowane przez ainaruth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to wiem ale obecnie tylko tyle mam, 8800 to juz nie ta polka cenowa. Jakims zapalonym graczem tez nie jestem ale w nowe tytuly milo by sie gralo bez scinki :)

Edytowane przez Maxikas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z DX10 tymczasowo się wstrzymaj. Jak na razie nie wiadomo nawet, czy 8800 będą sobie radzić dobrze z nowym standardem. Możliwe, że wydanie grubo ponad 1000 zł poszłoby na marne. Na granie w gry obsługujące DX10 na 8500/8600 możesz raczej pomarzyć-przynajmniej na to się zanosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...