Skocz do zawartości
Gość kamil2201

Pierwsze Wc Kamil2201 Rev 1.0

Rekomendowane odpowiedzi

No ok ale przy 12v tez była gorsza! lul ale i tak ją kupie.. Szkoda że nie mam budy w która się zmieści. Do armora na dach i na front mojego starego dedyka planuje włozyć

wg specyfikacji producenta użyte wentylatory mają ok. 50cfm, wg. mojego 'zdaję mi się' BWU jest chłodnicą jak Thermochill HE, czyli działa jak wiejesz czymś co ma więcej niż 100cfm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Aha czyli only delta i jakies 50dB hałas? Dziękuje... Fander będzie na max 7v więcej nie dam bo to już hałas dla mnie. A może kupie jakieś akasy to dam na drugą strone wtedy musi być wydajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Ja myslałem żeby Fander\Akasa pchała a jakieś coolermastery\papsty ssały.. Wtedy wydajność powinna być na dobrym poziomie. Terez musze kupić barwnik niebieski lub zmienić weże bo się zabarwiły i wygląda jak wieś tuning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Ap700 I bwu123 dawno na chacie i jest baaardzo zadowolony. Pompki nie słysze w ogóle. Wibracje są znikome. Bwu z jednym fanderem na 7v jest wydajniejszy niż mój stary dedyczek 4x80mm który dawał radu dobrze. Niedługo spory update. aAa został na abadonie wykonany szlif co dało mi 2*

 

Dołączona grafika

 

 

Edycja:

 

Postanowiłem zmienić swoją starą chłodniczke dlatego że mam bwu a dedyczek leżał i się nudził więc został pomalowany:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kamil2201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

upniete będzie raz a dobrze. W następnym update będzie:

 

węże,

płyn,

obudowa,

blok gpu,

3x120mm wentylki

bwu123

pompka

 

I ogólny porządek w budzie. To tyle [ :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Zakupiłem taką obudowe http://zenfist.pl/foto.php/pID/528/fID/02 . Fotka przedstawia wnętrze. Może mi ktoś powiedzieć czy moja bwu zmieści się na front? Nie chce szpecić topu bo nie mam dremela więc to na razie odpada.

 

Sorry za post pod postem ale to dla mnie bardzo ważne i musze wiedzieć czy to rozwiązanie będzie na 100% dobre

Edytowane przez kamil2201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Koszyk 3.5 zdemontuje. Jestem ciekaw czy zmieści się jak zdemontuje 3.5 bo martwi mnie jeszcze ta przegródka na środku. Kruccami do dołu dać? Jakoś sensownie musze to poprowadzić z rezem. Może ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...