Skocz do zawartości
RedHot

Upgrade Kompa Za Symboliczną Kwotę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Ale nie nie ^^' Mi chodziło o to ,czy można dostac coś dobrego w takiej cenie :P Kumpel kieyś mi nawijał o zasilaczach i mówił ,że za takie porządne 400-500 to 100zł minimum.

Porządny to >100 ale są takie wyjątki jak delta albo fortron. Ten pierwszy robi/robił zasilcze dla chiefteca, a ten drugi to takie zasiłki jak modecom mc czy be quiet!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie : ) Dużo się rozglądałem od tego czasu i mam następujące plany :

 

Mobo + proc + chłodzenie :

 

Udało mi się skontaktowąc z jednym z forumowiczów i ustaliliśmy ,że kupię od niego Abita NF - M2S + Semprona 3.0 + chłodzenie boxowe za 250 zł. Jak dla mnie piękny utarg.

 

Grafika :

 

W związku iż mobo ma zint. nie potrzebuję (tzn. nie mam kasy zeby wyać na grafę xD )

 

RAM :

 

Planuję GoodRam 1 GB 667 MHz. Teraz pytanie co lepiej wziąć 2x 512 , czy też 1 GB. Chodzi mi o to czy lepiej gdy w DUALu czy też jako 1.

 

Twardziel :

 

Tu jest mały kłopot. Abit ma 1 wejscie na ATA 133. Planuję podłączyć Twardziela na ATA (jest na 66) + Nagrywarkę DVD w tego samego slota. Czy tak można ? Jakie moga być skutki.

 

Jaki dysk radzici ekupić - cena do 100 zł , ew. 150 zł . Ale narpawde wolę 100 zł

 

 

Zasilacz

 

Do tej pory sądziłem ,ze delta 400 to świetny wybór, zwłaszcza gdy nie chce wydawać kasy. Lecz po przeczytaniu arta czerwcowego co kupić + romzowie z kumplem zwątpiłem. Kolega narzekał na nie trzymanie napięcia w swojej 300. Mi zależy na podkręcaniu proca i pamięci. Czy Delta wystarczy? Jeśli nie to niechętnie wydam więcej na jakiegoś modecoma 350 mc, czy też chiefteca. Zależy mi na pewnym i stabilnym rozwiązniu. Takim gdzie jest możliwość O/C .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie : ) Dużo się rozglądałem od tego czasu i mam następujące plany :

 

Mobo + proc + chłodzenie :

 

Udało mi się skontaktowąc z jednym z forumowiczów i ustaliliśmy ,że kupię od niego Abita NF - M2S + Semprona 3.0 + chłodzenie boxowe za 250 zł. Jak dla mnie piękny utarg.

 

Grafika :

 

W związku iż mobo ma zint. nie potrzebuję (tzn. nie mam kasy zeby wyać na grafę xD )

 

RAM :

 

Planuję GoodRam 1 GB 667 MHz. Teraz pytanie co lepiej wziąć 2x 512 , czy też 1 GB. Chodzi mi o to czy lepiej gdy w DUALu czy też jako 1.

 

Twardziel :

 

Tu jest mały kłopot. Abit ma 1 wejscie na ATA 133. Planuję podłączyć Twardziela na ATA (jest na 66) + Nagrywarkę DVD w tego samego slota. Czy tak można ? Jakie moga być skutki.

 

Jaki dysk radzici ekupić - cena do 100 zł , ew. 150 zł . Ale narpawde wolę 100 zł

Zasilacz

 

Do tej pory sądziłem ,ze delta 400 to świetny wybór, zwłaszcza gdy nie chce wydawać kasy. Lecz po przeczytaniu arta czerwcowego co kupić + romzowie z kumplem zwątpiłem. Kolega narzekał na nie trzymanie napięcia w swojej 300. Mi zależy na podkręcaniu proca i pamięci. Czy Delta wystarczy? Jeśli nie to niechętnie wydam więcej na jakiegoś modecoma 350 mc, czy też chiefteca. Zależy mi na pewnym i stabilnym rozwiązniu. Takim gdzie jest możliwość O/C .

ram kup w jednej kosci. potem sobie dolozysz druga i git.

twardziel: wd800aajs - niestety ok. 150 zł :( tanszego nie znajdziesz.

zasilacz: amacrox warrior lub modecom mc. chieftec'i to praktycznie to samo co delty B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...