Skocz do zawartości
Gość JestemNoobem

2x1gb Ddr2

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie mam problem ... posiadam teraz geile 4x512 mb seria ultra 800mhz i chce je zmienic na cos lepszego tak do 500zł ... co byscie mi poradzili ? chcialbym juz naprawde najlepsze :)

 

zastanawiam sie nad G.SKILL F2-6400PHU2-2GBHZ

Edytowane przez wojooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie mam problem ... posiadam teraz geile 4x512 mb seria ultra 800mhz i chce je zmienic na cos lepszego tak do 500zł ... co byscie mi poradzili ? chcialbym juz naprawde najlepsze :)

 

zastanawiam sie nad G.SKILL F2-6400PHU2-2GBHZ

A jak ci te Geile lecą ??

Bo jesli idą na więcej niż 1000MHz Cl5 czy 900 przy czwórkach, to różnica względem innych pamięci będzie zdecydowanie nie warta ceny. Nie powinieneś odczuć żadnej różnicy po przesiadce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesz sie lepiej że 4 a nie 40

chodzi o to że cena skoczyła o 4zł,a na rynku pamieci jest tak że cena w ciagu jednego dnia może skoczyc nawet o 100zł o to mi chodziło

 

sluchajcie mam problem ... posiadam teraz geile 4x512 mb seria ultra 800mhz i chce je zmienic na cos lepszego tak do 500zł ... co byscie mi poradzili ? chcialbym juz naprawde najlepsze :)

najlepsze to nie ta półka cenowa.Lepiej kup Corsair 2x1GB 667MHz CL4 za 250zł,pamięci idą na 1000MHZ CL5 a czasami nawet na CL4 a 250zł zostaw w kieszeni :wink: I tak tych MHZ nie poczujesz wiec po co przepłaacac w obliczu DDR3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na opinie jeszcze innych userow gdyz chce miec porzadne pamiatki a ddr3 to moze ze 2 plyty obsluguja

jest ich wiecej chodzi mi o to że w drogie memki nie opłaca się inwestowac chyba ze bawisz sie w syntetyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje sobie dokupic 1GB ramu i mam pytanie jakiego.

Czy lepiej dokupic kolejne 2x512mb czy lepiej sprzedac te co mam i kupic 2x1gb? Na mojej plycie glownej nie moge dac wiekszego napiecia na pamieci niz 1,95 wiec w oc pamieci sie nie bawie, bo nie ma jak. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje sobie dokupic 1GB ramu i mam pytanie jakiego.

Czy lepiej dokupic kolejne 2x512mb czy lepiej sprzedac te co mam i kupic 2x1gb? Na mojej plycie glownej nie moge dac wiekszego napiecia na pamieci niz 1,95 wiec w oc pamieci sie nie bawie, bo nie ma jak. :(

Rób tak jak wyjdzie taniej :) Procek podoła 4x512 bo ktoś na forum tak jedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że cena skoczyła o 4zł,a na rynku pamieci jest tak że cena w ciagu jednego dnia może skoczyc nawet o 100zł o to mi chodziło

Aha, ja szukałem powiazania tej wypowiedzio z cl 4 :-P

 

 

 

Dobra bo już się pogubiłem to jakie pamięci DDR2 2x1GB do 250zł ?

 

EDIT chyba jednak wybór padnie na

http://www.apollo.pl/store/show_detail/9/27313

Myślę że chyba jednak wybór padnie tam, gdzie powinien. Kingstony to obecnie najlepsze budżetowe kości. Można brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Aha, ja szukałem powiazania tej wypowiedzio z cl 4 :-P

Myślę że chyba jednak wybór padnie tam, gdzie powinien. Kingstony to obecnie najlepsze budżetowe kości. Można brać.

kiedy ja podałem Goodramy :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ale dalej nie uzyskalem odpowiedzi jakie pamieci beda dobre do podkrecania i naprawde szybkie (do 500zł) na dole widac jakie posiadam na dzien dzisiejszy i oczekuje w nowych lepszych osiagow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCZ PLATINUM? Są na esc.p za 379zł. Poczytaj sobie o nich. Myślę, że będą ok.

Jeszcze patrioty LLK są ok, ale OCZki chyba lepsze będą, choć szczerze, to nie mam pojęcia.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg tej strony

http://www.forumdeluxx.de/forum/showthread.php?t=250882#oc

OCZ Platinum 6400 są na Elpidzie i v2. na Powerchips, Promos

IMHO za tą cenę to trochę za drogo.

Na elpidzie można chyba zwykłe kingstony kupić

Z tej trójki to chyba promosy najlepsze, ale taniej się je dostanie corsairach cl4 667 v7.1 (poniżej 280zł)

Edytowane przez aldam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...