Skocz do zawartości
MantisGhost

Robal Czy Cos ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstepie dodam iz jestem zgorszony i jezeli tym razem naprawde nikt mi nie pomorze to poprostu przestane odwiedzac to forum i strone.

 

Do zeczy jak wykle kochany windows mi sie sypnal i tym razem dalem pelna defragmentacje wszystko ok posadzilem winde poinstalowalem wszysto co chcialem i poniewaz nie chcialo mi sie meczyc z okienkami pobieranych aktualizacji do windowsa uruchomilem autopachera (czy jhak sie to tam nazywa) wszystko cacy aktualizacje sie wgraly ale nadomiar tego zaczal otwierac mi sie IE z roznymi stronami np. error safe i tu pytanie wie ktos jak pozbyc sie tego robala czy co to tam jest bo jak bym mial na nowo robic format i stawiac system to mnie [ciach!]ICA strzeli 8O

 

 

P.S. licze na szybka pomoc (zadne programy aty spuyware jak narazie nie pomog.ly, wycinanie rejestru takze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ulisses przejechal clamwinem, mksem, avastem,nodem i kilkoma innymi nic robal wraca

mowilem ze nie chce mi sie znowu formatowac i tak mam SP2

zablokowanie ie nie jest do konca mozliwe gdyz niektore strony wciaz kozystaja z active x :/ a firefox opera itp nie daje sobie z nim rady

 

 

catchme watpie zeby logi cos daly wiecej babrania sie z trymi logami niz pomocy narazie uwalilelm "znowu" gada paretologiciem jak narzie nie wyskakuje zobacze za dzien jezeli znowu wylezie to wlepie loga

 

P.S. thnx za linka i troche poprawila mi sie reputacja nie jest zle odpowiedzi na moje posty to jak narazie okolo 3/10 nie wiem czy ja mam jakies extremalne pytania i problemy czy cos mimo wszystko dziekuje za pomoc 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...