Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum GRY obowiązuje reguła 1 gra = 1 temat. Zanim założysz nowy temat o grze sprawdź w INDEKSIE GIER, czy taki temat już nie istnieje.

Zabrania się udostępniania cracków, seriali, nielegalnych kopii gier oraz pytania o informacje umożliwiające ich zdobycie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Chyba musicie zmodyfikować tą regułkę. Kolega ani nie udostępnił cracka, ani o niego nie zapytał, ani nie podał informacji umożliwiających jego zdobycie. Po prostu napisał że go ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, a procenty dostałem. Jeżeli rozmawiać o tym nie można to uwzględnić to by trzeba było. Powód jeszcze dodania : granie na nieorginalnej wersji gta 4. Rozumiem panowie, że dla was crack=pirat. Nie zawsze.

 

BTW Gra na low/medium w 800x600 nie wygląda dużo gorzej niż wersja z konsoli. No troche ząbki gryzą po oczach ale za to gra w w 30-35 fpsach jest naprawdę cudowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, a procenty dostałem. Jeżeli rozmawiać o tym nie można to uwzględnić to by trzeba było. Powód jeszcze dodania : granie na nieorginalnej wersji gta 4. Rozumiem panowie, że dla was crack=pirat. Nie zawsze.

 

BTW Gra na low/medium w 800x600 nie wygląda dużo gorzej niż wersja z konsoli. No troche ząbki gryzą po oczach ale za to gra w w 30-35 fpsach jest naprawdę cudowna.

Udowodnij ze masz orginale gta4 a % odejmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasad w zasadzie nie złamał, więc niech wszyscy z tematu udowodnią ;) Ani nie udostępnił, ani nie pytał o cracka.

Swego czasu gra na C była stabilniejsza niż na oryginalnym pliku rockstara, więc wiele osób go używało.

Chyba lekką nadgorliwością powiało... Nie twierdzę, że go popieram, ale ma się to nijak do regulaminu.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij ze masz orginale gta4 a % odejmę.

 

HAH! a to dobre. Co to ma do rzeczy? Regulaminu NIE złamałem więc? :)

 

btw

 

powstaje nowy multiplayer do IV i podobno jest zrobiony w 24%.

 

 

"Drugi aspekt.. Czy w niedalekiej przyszłości ujrzymy nowy, lepszy multiplayer do GTA 4 na PC? Wiele przesłanek na to wskazuje, ponieważ znany społeczności koderów SA-MP - Leopard, pracuje właśnie nad własnym projektem IV:MP.

 

Powodów tej decyzji doszukiwać się chyba zbyt długo nie trzeba, biorąc pod uwagę obecną sytuację multiplayera do IV. Na koniec chciałbym dodać, że aktualny postęp prac wynosi 24%, a o wszelkich nowościach możecie dowiadywać się z oficjalnego forum tego projektu." by gtasite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Śniło mi się, że 25tego powstał news, na gtapolska i spolszczenie było dostępne ale przez plik torrent :D Czyli skoro spolszczenie nie wyszło 25tego ani drugiego to wyjdzie piątego czyli jutro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij ze masz orginale gta4 a % odejmę.

Samo posiadanie nie jest karalne :)

Używanie craca też nie jest karalne więc w czym problem ??

 

Wybacz ale jesteś jak inkwizycja, wystarczy wspomnieć o caracu i już na stos ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Samo posiadanie nie jest karalne :)

Używanie craca też nie jest karalne więc w czym problem ??

 

Wybacz ale jesteś jak inkwizycja, wystarczy wspomnieć o caracu i już na stos ??

Korzystanie na własny użytek nie jest przestępstwem karalnym prawnie tylko co najwyżej sumiennym. Ludzie cały czas nie zdają sobie z tego sprawy, tylko zawsze porównują do to do tekstów w stylu, że jak sobie wezme tv ze sklepu albo ukradne samochód to też to będzie kradzież. Co to w ogóle za porównanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystanie na własny użytek nie jest przestępstwem karalnym prawnie tylko co najwyżej sumiennym. Ludzie cały czas nie zdają sobie z tego sprawy, tylko zawsze porównują do to do tekstów w stylu, że jak sobie wezme tv ze sklepu albo ukradne samochód to też to będzie kradzież. Co to w ogóle za porównanie ?

Oprogramowania nie można posiadać "na własny użytek", poczytaj sobie kodeks karny. :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gracie z RealizmemIV 6.1? Super modzik jak dla mnie :wink:

 

Tu macie krótki filmik jak to wygląda, do tego fajny trainerek :wink:

 

http://www.youtube.com/watch?v=bagMSepy0-Q

Ten super mod u mnie wygląda tak:

 

http://www.youtube.com/watch?v=nvEeVaXNhj0

 

Dziękuję postoję za taki mod. :lol2:

Małolaty przekombinowali już totalnie tego moda. Jeszcze wersja 6.0 była swietna, a ta nowa, to moim zdaniem duzy krok w tył. Do tego nawet jak już komus bez problemu odpali ta wersja 6.1, to gra w dzień jest ohydnie, do przesady zblurowana i swieci na żółto jak psu jajca. Beznadziejnie to wygląda. Ja wracam do dużo lepszej wersji 6.0.

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Oprogramowania nie można posiadać "na własny użytek", poczytaj sobie kodeks karny. :damage_wall:

A ty poczytaj różne portale i artykuły, które wyraźnie opierają się, a nawet cytują kodeksy karne :damage_wall: Ehh, że zawsze się ktoś znajdzie, kto nie umie czytać ze zrozumieniem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod ma własny instalator, w którym podajemy tylko scieżkę do zainstalowanej gry, przykładowo u mnie to jest: H:\Gry\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV i mod zainstaluje się tam gdzie potrzeba. Przed zainstalowaniem moda radze zrobić sobie kopię bezpieczeństwa folderów common i PC. Jak bedziemy chcieli się pozbyć moda, to wtedy wystarczy przywrócić te dwa foldery na oryginalne i już.

 

Mod poprawia grafikę(tekstury otoczenia i samochodów), model jazdy, wybuchy, nazwy aut i miejsc na rzeczywiste itd. Dodaje także to, że po całym miescie jeżdżą autobusy i auta, które normalnie się rzadziej spotyka, lub tylko w konkretnych miejscach. Do tego mod potrafi dodac pare fps-ów grze. Ja polecam zainstalowac wersję 6.0, która jest moim zdaniem najlepsza i warto ją pobrać. 6.1 jest juz przekombinowane.

 

Jak chcecie się dowiedzieć wiecej, to mod posiada własną stronkę: KLIK

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile ten mod poprawił textury samochodów i otoczenia o tyle nie zmienił mi ani nazw samochodów. Fpsów tez nie dodał ale przy 35-40 fpsach nie bede narzekać. I tak sie ciesze bo z kupy zrobiła sie kupka i gra dziala tak jak dzialala a wyglada naprawde znosnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za link

 

oby wersja 6.2 była lepsza od 6.1 ;p

 

Pawel1710 jak masz ustawione suwaki w display ?? bo niby są jakieś specjalne ustawienia

Ja używam wersji 6.0 i suwaki zostawiłem tak jak były domyślnie, czyli wszystkie do połowy. Według mnie tak jest ok. :)

 

Co do 6.1, to tam już trzeba sie pobawić i dostosowac pod siebie, bo domyślnie w dzien wszystko beznadziejnie sie swieci na żółto. ;)

O ile ten mod poprawił textury samochodów i otoczenia o tyle nie zmienił mi ani nazw samochodów. Fpsów tez nie dodał ale przy 35-40 fpsach nie bede narzekać. I tak sie ciesze bo z kupy zrobiła sie kupka i gra dziala tak jak dzialala a wyglada naprawde znosnie.

To dziwne, bo u mnie wszystkie nazwy aut z tym modem są prawdziwe. Może spróbuj zainstalowac moda jeszcze raz. Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprogramowania nie można posiadać "na własny użytek", poczytaj sobie kodeks karny. :damage_wall:

 

A ty poczytaj różne portale i artykuły, które wyraźnie opierają się, a nawet cytują kodeksy karne :damage_wall: Ehh, że zawsze się ktoś znajdzie, kto nie umie czytać ze zrozumieniem :|

To ty sobie poczytaj "na użytek własny" można mieć tylko filmy i muzyke, a gier, programów, ogólnie oprogramowania już nie. Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ten mod jest kompatybilny z Windowsem 7? Czy aby go zainstalować muszę mieć w jakiś sposób zmodyfikowaną grę? W tej chwili mam czystą instalację z najnowszym patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Windows 7, to nie wiem, czy mod działa, bo ja mam Windows XP, ale wersja 6.1 tego moda i u mnie na XP nie działa jak nalezy, co można było obejrzeć na wrzuconym przeze mnie pare postów wyżej filmiku. Ja korzystam z wersji 6.0, która jest moim zdaniem lepsza, ma mniej błędów i działa poprawnie.

 

Co do drugiego pytania, to nie musisz nic modyfikowac w grze przed instalacja tego moda. Mod ma w sobie potrzebne pliki, aby mozliwe było modowanie gry i instaluje je podczas instalacji.

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Z chęcią bym pograł ale nie wiem czy Neo 512 na którym obecnie jestem zmuszony siedzieć na to pozwoli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...