Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaRuH

Orientuje się ktoś gdzie można tanio nabyć nowe GTA? :P

Na allegro poszukaj używanych, tam tego pełno i tanio idzie kupić.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Po to sprawdzić żeby zobaczyć czy dalej będą błędy. Obaj macie SLI i obaj macie coś nie tak, być może przypadek, być może nie. Warto sprawdzić.

 

U mnie zero problemów jakichkolwiek, poza tym że ostatnio mi spadła wydajność po mieszaniu ze sterownikami (w innych grach też, w FC2 miałem stałe 30 FPS a teraz mi często spada poniżej). Poczekam na jakieś nowe WHQL i zrobię format.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Klucz się nie przypisuje do niczego. O ile ktoś nie wyczerpał limitu aktywacji to nie będzie problemu, a nawet jeśli to da się to rozwiązac pisząc do supportu.

 

Klucz jest też potrzebny przy pierwszym logowaniu do LIVE, ale służy on tylko uzyskaniu dostępu, nie powiązuje się z kontem. Klucza od GTA IV można użyć z dowolną grą LIVE, i vice versa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam je już od tygodnia i wszystko bardzo ładnie działa z realizmem.

 

Ta gra nie lubi OC, ta gra nie obsługuje SLI i ma z nim problemy

Ta gra kocha OC :D Edytowane przez Krzychu95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia, to masz wersję beta tych sterów. Sterowniki 190.38 z certyfikatem WHQL pojawiły się dziś.

 

Po tescie najpierw wersji beta, a dziś wersji WHQL, a tekże wczesniej innych bet z serii 190.xx, stwierdzam, że stery z tej serii są do d**y i lepiej zostać przy 186.18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A jak z sejwami i profilem po zmianie systemu? Bo mam zamiar zrobić formata i nie wiem co skopiować, żeby sejwów nie stracić. Nie trzeba się jakoś specjalnie bawić z zabezpieczeniami, żeby później nie było problemów z Livem i graniem online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dopiero co pisałem - http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=3329446

 

Jak zapomnisz skopiować XLive to z profilem online się nic nie stanie, możesz go pobrać z serwerów M$. Ale skoro się o tym wie to lepiej skopiować wszystko, potem wystarczy przenieść z powrotem na C i nie trzeba się bawić.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Zainstalowałem spolszczenie, wszystko jest ok, nie zauważyłem żadnych błędów, szkoda tylko że jest nie pełne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bede troche len, i po przerzuceniu troche stron zrezygnowalem z dalszego pladrowania, mianowicie

 

http://img193.imageshack.us/img193/7092/cl...11111111111.jpg

 

mam takie "krzaki" z cieniami, zamiast byc ladnie rozmyte, takie smooth, to jest kasza jak diabli, to blad czy cus? patch mam 1.0.4, stery najwnosze z 21.07 ( na 185 tez tak bylo ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ustawienia cieni na maksa? Bo ja tak miałem na niższych. Na maks ustawieniach też coś takie występuje, ale duuużo mniej intensywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia cieni na maksa? Bo ja tak miałem na niższych. Na maks ustawieniach też coś takie występuje, ale duuużo mniej intensywne.

 

problem w tym ze shadow density jest na 16 czyli max :SSSS

 

 

EDIT:

 

o matko, przegapilem shadow QUALITY lol, racja, widac mniej. moje gapiostwo :P

Edytowane przez iNs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde myslalem ze jak wypuszcza spolszczenie to dadza te 25% od pierwszych misji a tu lipa,

 

po za tym jaka trzeba miec karte graficzna aby pograc w gta4 ? mam GF 8600 GT i brak grywalnosci

proc Phenom 3 710, 4 GB DDR3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

GTA4 lubi bardziej mocnego procka niż grafikę, ale karta odpowiednia tez musi być, na 8600GT grać się da ale trzeba drastycznie ciąć detale, optymalna karta do tej gry to myślę że karty typu HD3850/GF9600 i w górę. Sam gram na sprzęcie z siga, karta 9600gso 768mb, i gra przy całkiem przyzwoitych ustawieniach bardzo ładnie chodzi, patch 3 też dużo dał.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...