Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Grasz w GTA IV na sprzęcie w sigu? Jakim cudem ci to działa na 9400GT... przecież to złom kompletny.

Z tego co wiem to grał na GTX260.

 

Odpalić to cudo można nawet na jednordzeniowym A64 bo sam tak zrobiłem. Chodziło koszmarnie, ale się włączyło :P. Do odpalenia ta gra nie potrzebuje wiele, do płynnego grania za to ma już koszmarne wymagania ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prześlesz mi go mmsem :D?

 

Coś nie mogę dorwać porządnych fur w tej grze. Mam już od jakiegoś czasu całą mapę odblokowaną, a znalezienie @ferrai czy porshe graniczy z cudem :/

To wgraj sobie mojego moda ;) Wbrew temu co napisalem w poscie nizej mod dziala w 100%. Gram z nim od tamtego czasu i znalezienie porsche, lambo czy astona nie graniczy juz z cudem jak wczesniej ;) Szykuje wlasnie wiekszego moda do gta, bedzie to raczej zlepek ciekawszych modow z moimi drobnymi modyfikacjami. Nowe fury, prawdziwe nazwy wozow i przerobione handlingi do nich, wieksze zniszczenia itp. Wszystko bedzie raczej wywazone ;)

 

Jesli macie dosyc ciaglej jazdy tymi samymi furami to mam cos dla was. Zrobilem maly modzik dzieki ktoremu w koncu mozna spotkac na miescie (zaparkowane badz w ruchu) rzadkie wozy takie jak comet, infernus czy superGT. Nie wiem jak u was ale u mnie praktycznie nigdy nie widzialem tych fur na miescie, no chyba ze po wyscigu Bruciego czy tez po jednej misji gdzie dostalismy infernusa. Teraz te fury smigaja po miescie, latwo je spotkac w bogatych dzielnicach natomiast ciezko je spotkac na pierwszej wyspie. Jesli gracie na najnowszym patchu to wystarczy tylko skopiowac plik do podanego folderu, jesli na starszej wersji to musicie przygotowac gre do wgrywania modow (w FAQ jest to wyjasnione). To tyle...

 

RARE CARS MOD

 

Dołączona grafika

http://rapidshare.com/files/205634225/RareCarsMod.rar

 

heh, niestety mod dziala jak mu sie podoba (jak z reszta sama gra). Raz jest dobrze a czasami nawet przez godzine nie mozna spotkac zadnego z tych wozow :mur:

Widze ze tamten link nie bangla, wiec daje nowy http://rapidshare.com/files/272076963/RareCarsMod.rar

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

programy jakie mam włączone to tylko fraps ;) a antywirus wyłączony.... przed chwilą wyłączyłem gre i tylko na początku przycieło ..... a duże spadki(nagłe) klatek np z 35 do 18 to uroki gry ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Antywirus wyłączony czasem nawet potrafi mieszać, spróbuj go odinstalować, jeśli nie pomoże to znów zainstaluj. W Benchu gry ile Ci pokazuje % użycia pamięci systemowej? Wgrałeś patche do gry?

 

@Harry Lloyd testował Twój znajomy i5 w GTA IV? Według tych testów to i5 sprawuje się w GTA IV wzorowo http://diy.pconline.com.cn/cpu/reviews/0907/1717513_8.html

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak patche wszystkie wgrane ;) kurde w pewnych momentach jest pięknie czyli 3--50 klatek i nagle oste cięcie spada poniżej 30 tak do 18 heh ;)

 

OK pokombinuje z tym antywirusem tak jak mówisz ;)

 

wynik benchu:

 

FPS: 39.68

CPU: 92%

System memory usage:71%

video memory usage: 39%

Edytowane przez sly44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Vsync wyłączony? Lepiej Vsync ustawić na off. Możesz też spróbować starszych sterów np 180.84, te najnowsze powodują u mnie jak i u wielu innych graczy spadek klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak vsync wyłączony w grze jak i w sterownikach ;) no bez jaj nie będe sie cofał do starszych sterowników ;) obecnie mam 190.62 . Jeszcze nie sprawdziłem na odinstalowanym antywirusie

 

btw a Ty na jakim sprzęcie grasz? i jak działa GTA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

E6300 2.8GHz, 4GB ramu i 8800GT. W benchu 44FPS ale w grze poniżej 25 nie spada, poniżej 30 rzadko. Na nowych sterownikach FPS leciał o 10-15 w dół ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm no raz mi się przycieło tak na 3 sekundy przy odinstalowanym antywirusie... ale spadki też czasem są.... może ktoś kto ma stery 190.62 wypowie sie jak mu gierka chodzi ? :)

u mnie podobnie z plywajacym fps i iloscia, ale zwiech nie mam, az sam sprawdze z tymi sterownikami, zawsze sie przyda 15fps wiecej.

 

ps carson dobrze prawi, mialem tak kiedys w tdu, jak przekrecilem grafe na tyle, ze sie zaczynaly akcje, ale nie na tyle, zeby sie zawisilo na amen

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano kręce grafe:) no nie wiem czy to przekręcenie cholera jakby sypało artami to bym przekręcił pamięci a memory clock nie ruszam bo ponoć krecenie pamięci nic nie daje jedynie shader i Core Clock i tak jak mówię te zwisy tylko na 3 sekudny są no,ale są i przeszkadzają to heh :)

Edytowane przez sly44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde to oni idą w stecz bo powinno być tak ,że wydajność na 190 powinna być taka sama jak na 182.08 a nawet i lepsza

 

BTW zainstalowałem sobie 190.62 w wersji odchudzonej ze zbędnych ustawień itp

 

http://www.laptopvideo2go.com/drivers

 

może bedzie lepiej ;)

Edytowane przez sly44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A ja mam takie pytanie. Gram od nowa karierę i jestem już trochę po misji Fisrt Date. Jak przechodziłem gre pierwszy raz to po tej misji Michelle nie dawała spokoju, a teraz zadzwoniła do mnie tylko raz, czy Michelle mnie nie kocha ;(? A tak na poważnie to czy szlajanie się z nią jest po coś potrzebne czy można sobie darować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

http://www.forum-3dcenter.org/vbulletin/sh...ad.php?t=454129

lub z tłumaczeniem

http://translate.google.pl/translate?hl=pl...hp%3Ft%3D454129

 

No i ENB Series wygląda coraz lepiej i ponoć w przeciągu miesiąca ma wyjść wersja z FSAA, dobry efekt ostatnio to lepiej wyglądające reflektory

Dołączona grafika

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...