Skocz do zawartości
junioor

Upgrade Kompa. Jakies Propozycje?

Rekomendowane odpowiedzi

siemasz.

 

jutro jade na zakupki bo wkoncu nadszedl czas zeby zmienic conieco w kompie (patrz. sygnaturka).

 

myslalem o:

abit kn9

athlon x2 3600+ brisbane + ac freezer 64 pro + arctic silver 5

1gb goodram 667

palit 7300gt sonic

amacrox warrior 400w

sunbeam quarterback

 

dyski i nagrywarke cd zostawiam ze starego kompa.

 

jakies propozycje? wszystko wyniesie mnie 1300zł i NIE MOGE przekroczyc tej kwoty.

Edytowane przez junioor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chieftec 400w

Tylko ta zasiłka. 400W to z jednej strony dużo i głośno ale może i przyszłościowo. Ja ze swojej strony polece taki sam jak z sygnaturki czyli GPS-350EB-101A :) supercichy :) ma ją również Marvin i u niego ciągnie to co ma w sygnaturce. No mozna powiedzieć że 350W to mało ale ma 25A na lini 12V więc styka nawet do 7900 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta zasiłka. 400W to z jednej strony dużo i głośno ale może i przyszłościowo. Ja ze swojej strony polece taki sam jak z sygnaturki czyli GPS-350EB-101A :) supercichy :) ma ją również Marvin i u niego ciągnie to co ma w sygnaturce. No mozna powiedzieć że 350W to mało ale ma 25A na lini 12V więc styka nawet do 7900 ;)

nastapila zmiana i biore jednak amacrox. edited

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie nie mam zastrzeżeń :) spróbuj dozbierać do Galaxy 7900GS za 392 zł :)

niestety nie da rady bo to komp za hajs starszych i wszystko jest juz zamowione, ale niedlugo dostaje pieniazki za robote i napewno cos pozmieniam :) Edytowane przez junioor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w tym momencie nic nie zmieniał ;] Potem kupisz 7900GS bo są mega tanie i komputer będzie elegancki :)

albo za kilka miesiecy cos pod dx10 :)

i tak nie bede teraz gral w nic innego na tym kompie niz counter-strike 1.6 B-) wkoncu 100fps :D

Edytowane przez junioor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...