Skocz do zawartości
mlun

epox-jaki jest?

Rekomendowane odpowiedzi

jak kupilem plyte i zmontowalem sprzet to myslalem ze go siekiero porabie nie chciala wogole wystartowac ale wyjalem baterie od biosu i dala rade pozniej zaistalowalem xp i sie dysk i cd mulilo ale w koncu wszystko poinstalowalem i jest super podstawa to zaraz nowy bios pozniej xp i service pack pozniej stery od plyty , grafa i reszta urzadzen generalnie super plyta niektorzy narzekali na temp. chipsetu na plycie ja mam rev.1.1 radiator letni i temp. w biosie 32st. jeszcze raz polecam a przy instalacja dla nerwowych kilka browarow (gdyby nie te 8-TYSKICH to siekiera by poszla w ruch)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam az we wrocku beda. mialy byc w poniedzialek. teraz ze w srode. szlak mnie trafia. ceny maja byc 480 za 8rda i 100 trzeba doplacic za plusa. w sumie nie wiem co ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>. jesli oczywiscie beda :( to w k2 ma byc. chyba ze ktos wie gdzie we wrocku sa. byle by nie drozej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EHHHH... Pamiętam jak w POLBRASIE była za 545 bodajże jakieś 3 tygodnie temu, a ja to olałem bo my slałem, że drogo.

 

Jak juz okazało się, że na 100% ją kupuję to nawet na liście jej nie pokazali. :cry:

 

Musiałem kupić w Komputroniku za 565 i 15 przesłanie Servisco. Razem 580. Drogo jak na tamten czas (2 tygodnie temu).

 

Ale jak się okazało kupiłem ostatnią! Jak dostarczyli nowe to od razu cena poszła na 620!!!!!!

 

Tak to jest jak piezp****e dorobkiewicze zobaczą, że coś się dobrze sprzedają. (NIEWANIDZĘ KOMPUTŚMIETNIKA).

 

8) Ale płytka Epox 8RDA+ jast najlepszą płytą wyprodukowaną pod Athlona na świecie. I tylko nie rozumiem tych lamerów którzy twierdzą, że coś im stuka czy się grzeję. (pewnie im młoteczek upadł na płytkę podczas instalacji :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8) Ale płytka Epox 8RDA+ jast najlepszą płytą wyprodukowaną pod Athlona na świecie. )

Zgadzam sie 8)

 

I tylko nie rozumiem tych lamerów którzy twierdzą, że coś im stuka czy się grzeję. (pewnie im młoteczek upadł na płytkę podczas instalacji :lol: )

A ty nie miales ZADNYCH problemow z ta plyta :?: Chyba cos czytalem ostatnio o nie zamykajacym sie Windowsie... :wink:

Zawsze mozna sie do czegos przyczepic, bo nie kazdy ma takiego samego kompa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey... niezamykający się winada to raczej kiepskie porównanie do stukania czy grzania. Sprawa jest karty graficznej a nie młotkologii stosowanej. :lol:

Mowilem, ze zawsze mozna sie do czegos przyczepic... Ale fakt-faktem problem masz/miales :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WGK w Warszawie :(

Tam od zawsze byla banda cwaniaczkow i kombinatorow. To co oryginalne i sprawne zarazem jest maksymalnie drogie. To co w atrakcyjnej cenie to zapsute albo podróba (zwlaszcza pamieci) albo po naprawach gwarancyjnych (nagminnie plyty glowne).

Warto bardzo dokladnie ogladac i w miare mozliwosci przetestowac to co sie tam kupuje co by puzniej nie bylo rozczarowania.

Nie zniechecam od robienia tam zakupow na WGK ale nalezy miec swiadomosc ze czesc sprzedawcow to poprostu zlodzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8) WROCLAW !!!!

AREST 8RDA-485zl

8RDA+ 549zl

 

w innych tez sa ale drozsze PEWNIE NA POLIBUDZIE W NIEDZIELE TANSZE O KILKA ZL...... Jade i Biore w CIEMNO :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W krakowie w Bicie na krzyza. Wczoraj je ogladalem i maja sie dobrze:) Nie wiem czy sie nie skusze...

Po co piszesz cztery razy to samo :?: :? :? :?:

Nie pisał 4 razy tylko serwer miał LAAAAAAAAAAAga i nie wiedział co się dzije to klikał na wyślij. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djHaki: nie wiem jak w innych ja dzwonilem do ok 20 sklepow we wrocku i NI CHU JA. do aresta sie zajebiscie trudno dodzwonic. ale pojade jutro sprawdziic po pracy to moze od razu kupie. to ze w cenniku jest to nic nie znaczy - ja mowie o rzeczywistym stanie dla klienta :)djHaki: nie wiem jak w innych ja dzwonilem do ok 20 sklepow we wrocku i NI CHU JA. do aresta sie zajebiscie trudno dodzwonic. ale pojade jutro sprawdziic po pracy to moze od razu kupie. to ze w cenniku jest to nic nie znaczy - ja mowie o rzeczywistym stanie dla klienta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ktos powiedzial epox jaki jest kazdy widzi :D , mialem 8rda teraz ma 8rda+ i nie widze lepszej plyty pod amd :!: , zadnych problemow - + troszke sie przegrzewa i slabiej sie podkreca od 8rda pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Case daj znac jak Ci sie MOBO sprawoje....

 

uff..AR chlopie masz RACJE moja pomylka...sorki moglem zadzwonic :( ale chcialem dobrze jak sie dowiesz czegos wiecej to wal na POST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 8RDA+ od grudnia, po drobnych problemach z instalacją napędów i sterowników pod Win 98 biega jak złoto - żadnych problmów, OC rewelacyjne - tylko mój procek trochę za słaby

mam pytanko do posiadaczy 8RDA+ rev 1.1 - macie radiator na mostku południowym? nie wiem czy warto w niego inwestować - przy FSB 170 mój troche się grzeje.

pozdrawiam i szczerze polecam tę płytę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 8RDA+ od grudnia, po drobnych problemach z instalacją napędów i sterowników pod Win 98 biega jak złoto - żadnych problmów, OC rewelacyjne - tylko mój procek trochę za słaby

mam pytanko do posiadaczy 8RDA+ rev 1.1 - macie radiator na mostku południowym? nie wiem czy warto w niego inwestować - przy FSB 170 mój troche się grzeje.  

pozdrawiam i szczerze polecam tę płytę !!!

NIE MAM RADIATORA MNIE SIE NIE GRZEJE JESLI NIE POTRZBUJESZ SIECIOWKI,USB I INNYCH URZADZEN TO POWYLANCZAJ JE W BIOSIE JA ZOSTAWILEM DZWIEK IDE A RESZTE POWYLANCZALEM A1700@2400 JUGB 1,65V TITAN(POLERKA NA LUSTERKO) 42C GF4200TI 11500 3DMARK

FSB166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 8RDA+ od grudnia, po drobnych problemach z instalacją napędów i sterowników pod Win 98 biega jak złoto - żadnych problmów, OC rewelacyjne - tylko mój procek trochę za słaby

mam pytanko do posiadaczy 8RDA+ rev 1.1 - macie radiator na mostku południowym? nie wiem czy warto w niego inwestować - przy FSB 170 mój troche się grzeje.  

pozdrawiam i szczerze polecam tę płytę !!!

NIE MAM RADIATORA MNIE SIE NIE GRZEJE JESLI NIE POTRZBUJESZ SIECIOWKI,USB I INNYCH URZADZEN TO POWYLANCZAJ JE W BIOSIE JA ZOSTAWILEM DZWIEK IDE A RESZTE POWYLANCZALEM A1700@2400 JUGB 1,65V TITAN(POLERKA NA LUSTERKO) 42C GF4200TI 11500 3DMARK

FSB166

Czego się DRZE!!!!!!!

 

Ja też nie mam radiatora.... trochę ciepły chip, ale za to cisza.

 

Ma jakieś 32 C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 8RDA+ od grudnia, po drobnych problemach z instalacją napędów i sterowników pod Win 98 biega jak złoto - żadnych problmów, OC rewelacyjne - tylko mój procek trochę za słaby

mam pytanko do posiadaczy 8RDA+ rev 1.1 - macie radiator na mostku południowym? nie wiem czy warto w niego inwestować - przy FSB 170 mój troche się grzeje. 

pozdrawiam i szczerze polecam tę płytę !!!

NIE MAM RADIATORA MNIE SIE NIE GRZEJE JESLI NIE POTRZBUJESZ SIECIOWKI,USB I INNYCH URZADZEN TO POWYLANCZAJ JE W BIOSIE JA ZOSTAWILEM DZWIEK IDE A RESZTE POWYLANCZALEM A1700@2400 JUGB 1,65V TITAN(POLERKA NA LUSTERKO) 42C GF4200TI 11500 3DMARK

FSB166

ja rozumiem, moje lamerskie pytanko mogło Cię trochę zdenerwować, ale po co od razu tak krzyczeć !!!

temat chłodzenia mostków na 8RDA+ był już wielokrotnie poruszany i padały różne opinie, chciałem się tylko zorientować jak Eopx w nowej wersji się do tego ustosunkował; chcę wyciszyć sprzęt przechodząc w możliwym stopniu na chłodzenie pasywne.

urządzenia są mi potrzebne, wię ich wyłączenie odpada

i jeszcze jedno: chwała Ci za Twój chłodny mostek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...