Skocz do zawartości
mlun

epox-jaki jest?

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytnie do wszystkich posiadaczy Epoxów 8RDA+.Jak wam sie sprawuja te plytki bo bylem znowu w sklepie i powiedzieli mi ze mieli te plytki ale szybko sie psuły i ich nie polecaja.Teraz nie wiem co brac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytnie do wszystkich posiadaczy Epoxów 8RDA+.Jak wam sie sprawuja te plytki bo bylem znowu w  sklepie i powiedzieli mi ze mieli te plytki ale szybko sie psuły i ich nie polecaja.Teraz nie wiem co brac?

Choc mam 8RDA (bez +) to szczerze moge ta plyte polecic - jest czadowa... Zadnych problemow, powerny bios i super mozliwosci OC...

Nie mialem juz kasy na "+", ale kupilbym taka chocby dla zabawy z SoundStormem :wink:

 

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mnie jakis "inteligent" jak szukalem plyty w katowicach na gieldzie (o zgrozo) rowniez staral sie wmowic ze nie maja epox`ow bo sie psuja.

tez to słyszałem-hehe -ale cóz takie tam ciu... na tej giełdzie ze pozal sie Boze (usłyszałem zeby olac epoxa i abita bo to syf-z.a.j.e.b.i.s.t.y. jest ecs a hihg-end to msi)-bubuahahahahha

 

ps.ten epox to najlepsze mobo jakie dotychczas miałem a zmieniam je dośc często bo co pół roku!!!i dopóki tylko epox nie wypuscii czegos jeszcze lepszego (czy to mozliwe) to przy nim zostaje!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale jak się czyta forum, to ludzi którzy mają problemy z tą płytą jest kupa, też się zastanawiam nad przesiadką, moja MSI sie już "wysłużyła" (czyt. znudziła), ale jak czytam to mi się odechciewa.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale jak się czyta forum, to ludzi którzy mają problemy z tą płytą jest kupa, też się zastanawiam nad przesiadką, moja MSI sie już "wysłużyła" (czyt. znudziła), ale jak czytam to mi się odechciewa.

Pozdr.

witek-jakie problemy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem jeszcze raz w tym sklepie i przeprowadziłem dogłębniejsza rozmowe(bo wtedy nie miałem czasu) i powiedzieli mi ze ten Epox nie wykrywa w wielu przypadkach ramu albo proca.Powiedzil ze sie przegrzewaly ale ten problem jest juz rozwiazany (pasta w reke i do boju)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się raczej niesugerować co powiedzą tak zwani "specjaliści , komputerowcy" . Ostatnio na giełdzie jakiś koleś jak usłyszał że chcę zmienić 0.18@2.0XP na 0.13@1.7XP zrobił 8O i zaczął mi wmawiać że 0.13 się durzo bardziej grzeją , są mniej wydajne i inne tego typu głupoty, że misię zachciało :lol: . Co do epoxa sam nidługo zmieniam mojego gigabyte'a na 8rda+ , a naczytałem się juz sporo natemat tej mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dlamnie to Epox 8kha+ i 8rda+ to najlepsze modele tej firmy, reszta to niezbyt duża rewelacja.

hahah a 8K9A+? chyba najlepsza na KT400! a 8K7A+? jedyna na której z AMD 761 dało sie wyciskać powyzej FSB 166mhz i wtedy byl hicior do o/c 2.2v i 3.2v nikt tego noe oferował!. 8K3A mam i jestem w 100% zadowolony! te bugi na tej płycie pozostawiam dla lamerów którzy nie mogą sobie z niczym poradzić (lookaj na zagraniczne fora duzo osób na niej bije rekordy ). 8K5A2 jeszcze lepsza niż 8K3A bo ma lepsza wydajność i na kolacje :) 8K5A3+ Dual RAID + Vcore do 2.2V i Vdimm do 3.2V + mozliwosci o/c 8K5A2 (FSB ~220mhz) pokaz mi inna z DualRAID lepszą do o/c??. Nie mówie już o SlotA i KT133A . KAZDA płyta Epoxa pod AMD Athlon/Duron była świetna! i spełniała swoją role w 100% przeciez te obciete 8K9A2 sa na rynek low-end a da sie na nich fajnie krecic!. Cos Pretorian malo widziales Epoxów... Dla mnie najlepsze płyty na świecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm! mam ta plyte od bodajze tygodnia ... i powiem ze jest miodzio! zalozylem do niej AXP 1700+ seria JIUHB0302 i Volcano7+ heh... w idlu na 1700+ 30 st. C :))) a jak zakrecilem go na 2400+ to jak sobie gram mam 36,5 st. C :) czegoz wiecej chciec! bajecznie! i to bez podnoszenia napiecia. poza tym plyta ma wszystko czego mi bylo potrzeba! polecam kazdemu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dlamnie to Epox 8kha+ i 8rda+ to najlepsze modele tej firmy, reszta to niezbyt duża rewelacja.

hahah a 8K9A+? chyba najlepsza na KT400! a 8K7A+? jedyna na której z AMD 761 dało sie wyciskać powyzej FSB 166mhz i wtedy byl hicior do o/c 2.2v i 3.2v nikt tego noe oferował!. 8K3A mam i jestem w 100% zadowolony! te bugi na tej płycie pozostawiam dla lamerów którzy nie mogą sobie z niczym poradzić (lookaj na zagraniczne fora duzo osób na niej bije rekordy ). 8K5A2 jeszcze lepsza niż 8K3A bo ma lepsza wydajność i na kolacje :) 8K5A3+ Dual RAID + Vcore do 2.2V i Vdimm do 3.2V + mozliwosci o/c 8K5A2 (FSB ~220mhz) pokaz mi inna z DualRAID lepszą do o/c??. Nie mówie już o SlotA i KT133A . KAZDA płyta Epoxa pod AMD Athlon/Duron była świetna! i spełniała swoją role w 100% przeciez te obciete 8K9A2 sa na rynek low-end a da sie na nich fajnie krecic!. Cos Pretorian malo widziales Epoxów... Dla mnie najlepsze płyty na świecie...
oj tak, oj tak... ja mam to co widac, dysk podpiety do RAIDa i na 205MHz FSB bez problemow dziala. ogolnie eopx/enmic uwazam za bardzo dobre plyty.

no ale nie mozna nie wspomniec o Abicie KD7 ktory smiga WZOROWO (mialem przyjemnosc potestowac).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moze troche OT ale dzisiaj szukalem Abita NF7-S podchodze do goscia na WGK i pytam czy jest on sie na mnie patrzy i mowi "Panie tego Abita nie mam ale wie pan to straszne gowno niech pan wezmie lepiej tego ECSa o wiele lepszy " Facet zalatwil mi dobrych humorek na caly dzisiejszy dzionek.

Ps Jakby kogos to interesowalo ( pewnie wszyscy o tym wiedza :cry: ) Na gieldzie w Wawie sa juz Epoxy (+) i Chaintec na nforce2 ale ceny troche z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zachwalacie tą płytkę (8rda+), że chyba sam ja sobie kupie...

 

Ale czy to prawda, że ma ona taktowanie PCI niezalezne od FSB?

 

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to prawda, że ma ona taktowanie PCI niezalezne od FSB? 

PCI zablokowane jest "na sztywno" na 33MHz, AGP mozna regulowac w dosc duzym przedziale.

Plyta jest super IMHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po ile sa teraz na tej gieldzie bo jak bylem z 1 miech temu to znalazle jednego ale tylko 8rda i to za 550zl!!!!zaczalem sie smiac z tego i poszedlem dalej(ale gosciu pucowal sie ze to i tak tanio-chyba w kuli se leci!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po ile sa teraz na tej gieldzie bo jak bylem z 1 miech temu to znalazle jednego ale tylko 8rda i to za 550zl!!!!zaczalem sie smiac z tego i poszedlem dalej(ale gosciu pucowal sie ze to i tak tanio-chyba w kuli se leci!!)

Tylko moge sie mylic + 610 zl bez + 550 :twisted: :twisted: Niech zyje Warszawa :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja podam jako ciekawostke że 8RDA i 8RDA+ są na WGK.

 

8RDA+ ok. 590zł.

8RDA koło 510zł.A ja podam jako ciekawostke że 8RDA i 8RDA+ są na WGK.

 

8RDA+ ok. 590zł.

8RDA koło 510zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...