Skocz do zawartości
Rolf

Czy Pociągnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie, czy zasilacz HuntKey HK-350AP pociągnie ten sprzęt:

 

Intel Core2 Duo E4300 1,8GHz@2,7GHz

Abit AB9

G.Skill 2x1GB 2GBNQ 800MHz CL5 [narazie nie kręcone ale chyba zrobie 1kMHz ;d] (kupowane na allegro.pl z innej seri, ponoć idzie na 1kMHz CL4]

EVGA GeForce 8800 GTS 320MB

 

Zasilacz już mam, ale zamierzam dokupić grafe i nie wiem czy uciągnie :/ Pozdro i dzięki za odpowiedzi ^^.

Edytowane przez Rolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po OC grafiki też bez większych problemów, nie powinien się spocić nawet.

Podłączałeś go pod taką konfigurację (albo o zbliżonym poborze mocy)? Pytam z ciekawości. Edytowane przez luk1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem za bardzo czym obciążyć, mój zestaw pożera po OC nie więcej niż 180W, jednak patrząc na opinię chociażby Zenfista taki zestaw nie powinien być najmniejszym problemem dla tego zasilacza. Jedyną wadą może być hałas wydzielany przez Huntkey'a. Dla osoby wyciszającej komputer jest już zbyt głośny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w rękach Amacrox Warrior AX500-A. Przy A64@2,8GHz i GeForce 8800GTS 620MHz dla GPU całość działała - podniosłem zegar do 650MHz i 3DMark nawet minuty sobie nie pochodził. Po zmniejszeniu taktowania procka wszystko było OK. Dlatego obawiam się, że HK350AP będzie miał również problem.

Edytowane przez luk1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś trafić na felerny egzemplarz. Huntkey HK-350AP ma rzeczywistą moc ładnie przekraczającą 400W. Odnośnie zestawu-przeczytaj ten link i porónaj moc zestawu testowego do zestawu założyciela wątka. Różnica jest widoczna gołym okiem.

 

W najbliższym czasie może spróbuję obciążyć maksymalnie swojego Huntkey'a. Zobaczymy co jest w stanie zdziałać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...