Skocz do zawartości
Grape

Utorrent - Zwalnianie Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem tu nowy, więc z góry przepraszam jeśli umieściłem temat w nieodpowiednim dziale. Przed wczoraj zainstalowałem utorrenta i zauważyłem, że zużycie procesora dochodzi do 90-100%. Poza tym w momencie pracy utorrenta zdarzają mi się chwilowe "przycinki" (nie można ruszać kursorem, a okna stają się nieaktywne). Czym to może być spowodowane? Wcześniej używałem azureusa i nie było takich problemów. To trochę dziwne, bo każdy mówi, że utorrent jest mniej zasobożerny. Proszę o pomoc. Czy to może wina ustawień. Mam coś zmienić w opcjach utorrenta? Dodam jeszcze, że wszystkie ustawienie programu są standardowe. Nic nie zmieniałem.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uTorrent 1.6.1

antywirus: Avast

firewall: brak (używam jedynie zapory wbudowanej w XP)

system: windows xp + sp2

 

Aktualnie przy pracy utorrenta nawet słuchanie muzyki jest praktycznie niemożliwe, bo co kilka sekund występuje przycinanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz Avasta i zobacz, czy pomogło.

Coś mi tu wygląda na wyłączone DMA.

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=182291&hl=DMA (itd)

Wielkie dzięki ULLISSES :) Wygląda na to, że problem tkwił właśnie w wyłączonym DMA. Włączyłem DMA, utorrent chodzi już przeszło godzinę i narazie nie ma żadnych przycinek :) Wszystko działa pięknie. Wygląda na to, że problem został rozwiązany. Jeszcze raz wielkie dzięki :smile2:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...