Skocz do zawartości
storm

Crucial Ballistix D9gmh Problem.......

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Mam problem z owymi pamieciami sprzet jak w podpisie generalnie objawy sa takie jakby plyta byla niekompatybilna z nimi mialem cos takiego na MSI platinium powerx z geilami raz dzaialaly raz nie na innej plycie zero problemow z nimi ,wracajac do tematu po wyłaczeniu kompa przyciskiem komp juz nie wstaje tzn wylanczanie zasilani i tym podobne nic nie daja pomaga wyciagniecie kosci i wlozenie spowrotem od dzis zeby odpalic kompa na crucialach musze wyciagnac pamieci odpalic kompa na geilach wylaczyc wlozyc cruciale i smiga na roznych taktach 1050 4-4-4-8 1250 5-5-5-12 i nic sie nie dzieje do momentu wylaczenia kompa pozniej jazdy sie powtarzaja u kumpla tez na 5pbdlx wogole nie chcialy wstac po kilku podejsciach wstaly i smigaly bez problemu hmm sam juz nie wiem jak wysle na gware to sie pewnie okaze ze ok co robic ?????? nie mam innej plyty zeby sprawdzic

 

 

pozdrawiam storm :)

Edytowane przez storm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Mam problem z owymi pamieciami sprzet jak w podpisie generalnie objawy sa takie jakby plyta byla niekompatybilna z nimi mialem cos takiego na MSI platinium powerx z geilami raz dzaialaly raz nie na innej plycie zero problemow z nimi ,wracajac do tematu po wyłaczeniu kompa przyciskiem komp juz nie wstaje tzn wylanczanie zasilani i tym podobne nic nie daja pomaga wyciagniecie kosci i wlozenie spowrotem od dzis zeby odpalic kompa na crucialach musze wyciagnac pamieci odpalic kompa na geilach wylaczyc wlozyc cruciale i smiga na roznych taktach 1050 4-4-4-8 1250 5-5-5-12 i nic sie nie dzieje do momentu wylaczenia kompa pozniej jazdy sie powtarzaja u kumpla tez na 5pbdlx wogole nie chcialy wstac po kilku podejsciach wstaly i smigaly bez problemu hmm sam juz nie wiem jak wysle na gware to sie pewnie okaze ze ok co robic ?????? nie mam innej plyty zeby sprawdzic

 

 

pozdrawiam storm :)

miałem to samo - gwara uznana

ps. odpalaj na jednej potem druga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xtreme Addict--> memki dostaly najwiecej 2,4v z nawiewem i nie bylo problemow wiem ze D9 to najbardziej wadliwe kosci ale zeby takie szopy byly to masakra

 

Marcin255A--> dokumentowales jakos objawy czy poprostu poprosiles o rma podales dane i numery kosci i wsio ????? a to z odpalaniem na jednej juz nie dziala ale dzialalo :)

 

 

pozdrawiam :)

Edytowane przez storm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm czy ktos moze powiedziec ile sie czeka na odpowiedz od serwisu cruciala ja juz czekam dwa dni od momentu kiedy dostalem meila zeby przesłac dane i numery kosci i od tamtego czasu cisza hmmmmmm wyslalem im dzis kolejnego maila i nic zero odpowiedzi :( qrde

 

pozdrawiam storm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko to u nich normalne straszny balagan maja. Ja dzisiaj dostalem odp na maila wyslanego w sobote :blink: .

 

eh skoro tak mowisz to trzeba czekac i uzbroic sie w cierpliwosc chociaz na pierwszego maila dostalem odpowiedz w zaledwie 2h :)

 

a tak btw tez padły ci pamieci ????????

 

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Storm

 

Wróć do biosu 1004 powinno hulać jak ta lala sam widziałeś jak u mnie śmigały bez żadnego problemu

 

Ps. posprawdzaj napięcia miernikiem może różnica napięć jest u mnie i u ciebie :unsure:

Edytowane przez rafiki20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie akcja wymiany trwala tydzien (7 dni od wyslania uszkodzonych kosci). BAAAAARDZO sobie chwale postepowanie Cruciala! Informuja o wszystkim - ze paczka od nas doszla do nich, ze wymieniaja mi na nowe, ze paczke wyslali podajac od razu numer przesylki. Chcialbym, aby w polskich firmach byla obsluga klienta na TAKIM poziomie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martini --> wszystko spoko na pierwszego maila jak juz pisalem dostalem odpowiedz w zaledwie 2 h a teraz na rma czekam juz 4dni:(

 

DeMeQ--> qrde na jaki adres mailowy wysylales dane i reszte [ciach!]low ????? crucialeusupport@micron.com

 

pozdr:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...