Skocz do zawartości
alien.ni

Abit Ip35-e Vs Evga Nforce 650i Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

A ceny tanich procków też spadną 22 lipca? Mi się wydawało, że tylko extreme'y i quady mają stanieć. Bo nie wiem, czy czekać czy nie :/. I NVidia miała opuścić ceny 8800GTS. Wie ktoś po ile będą mniej więcej?

Tego nie wie nikt :) Wydaje mi sie ze jezeli intel obnizy ceny procesorow to wszystkich a nie tylko niektorych :) Jednych pewnie wiecej inny troche mniej ale jakby to wygladalo...

Teraz E4300 za 399 zł E6320 za 590 zł a pozniej

E4300 za 250 a E6320 za 590 ?? To chyba byloby bez sensu kompletnie... Takie moje zdanie :D

a GF jak powyzej 800 to i tak niewiele zmienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mam do was pytanie: Czy do gier i O/C lepszy będzie E2160, czy E4300.

Wejdz w temat o 8600 i kuknij na koniec , dalem frapsa z Carbona na max bez AA na 2140.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wieszałbym psów na płytach Abita. Miałem kilka sztuk. Porządne mobaski.

 

Nie mogę tego powiedzieć np. o Gigabyte (złe doświadczenia) i ASUS (mam obecnie, piszczące cewki, brak nowego biosu od pół roku, żenującej jakości dźwięk, podobno HD Audio - piski, trzaski i bulgoty, potężny vdroop, nie ze wszystkimi pamięciami się lubi, przełączanie pcie na x1)

 

Teraz myślę o Abicie IP35. Czekam na jakieś testy. Jeśli nie zjadą tej płyty masakrycznie to za miesiąc wymiana ASUS -> Abit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Teraz myślę o Abicie IP35. Czekam na jakieś testy. Jeśli nie zjadą tej płyty masakrycznie to za miesiąc wymiana ASUS -> Abit.

Temat jest na Pure :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...