Skocz do zawartości
Blue

Obudowa Do 1000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Cena nie gra roli, jaka byscie sobie kupili

mam na oku trzy

http://www.komputronik.pl/Obudowy/CoolerMa...elny,id,37208/#

http://www.komputronik.pl/Obudowy/CoolerMa...pelny,id,34118/

http://www.komputronik.pl/Obudowy/CoolerMa...pelny,id,38382/

 

 

ktora byscie wzieli, ewentualnie jak jest cos lepszego to prosze pisac

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez autor tematu nie pisze czy kupic bude do tysiaka tylko jaka buda do tysiaka !!!!!!!! nie kumam po co pisac posty ktore nie sa zwiazane z tematem, jak chce wydac kase to niech ja sobie wydaje.

 

Wracajac do tematu to Stacker jest bardzo fajna buda a moze cos od Thermaltake albo LianLi ????

Edytowane przez duniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Stacker to bardzo dobry wybór, IMO bardzo fajny byłby "stary" stacker ale wygląd może Ci się nie spodobać, z tych trzech brałbym 832

 

moradin, xacti - a jak ma wypasiony sprzęt i chłodzenie i chce mieć fajną bude to tez ma wziąć "Big tower Chiefteka" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez autor tematu nie pisze czy kupic bude do tysiaka tylko jaka buda do tysiaka !!!!!!!! nie kumam po co pisac posty ktore nie sa zwiazane z tematem, jak chce wydac kase to niech ja sobie wydaje.

Jeden co rozumie co czyta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już patrzysz na obudowy CoolerMaster to wg mnie najładniejszy jest stacker 831 w wersji orange lub black-white

 

Orange

 

black-white

 

Coprawda obudowy te nie są jakieś pojemne w środku, ale z zewnątrz pierwsza klasa.

Pozdr.

 

PS a co do kosztów - powiem tylko tyle, że to sprawa indywidualna co i za ile ktoś kupuje.

Ja kupiłem bude za 700zł i nie żałuje więc B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Stacker 832 Black. Sam na nia choruje od miesiaca i wlasciwie juz prawie ja zamowilem ale.. ostatecznie kupilismy rowery, doszly jeszcze koszty wyjazdu na wakacje i musze z tym zakupem poczekac :-| Jak masz pieniadze a widac ze masz to sklanialbym sie (a wlasciwie Cie) wlasnie ku 832.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wentylatory w stackerze sa w komplecie?

zastanawiam sie bardzo nad

832, 830 lub THERMALTAKE Kandalf LCS Black VD4000BWS tez bardzo ładna.

z silverstonów która konkretnie?

do tego 832 , wc w przyszlosci wejdzie bezproblemowo?

a moze http://allegro.pl/item211401356_coolermast...dne_od_1zl.html ?

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem jednak stackera 832, w srode powinienem go dostac, a wiec fotki zrobie i zamieszcze jak to sie prezentuje u mnie.

pozdrawiam

 

jakie wentylatory polecacie zainstalowac, zeby były ciche i wmiare wydajne.

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

830 moim zdaniem ładniejsze - żonie sprawiłem :]

wentyle nie sa w zestawie a do mocowania przednich "dwunastek" wymagany jest specjalny bracket.

Obudowa tak na prawde nie potrzebuje ani jednego wentyla i tak temperatura bedzie wystarczająca ...

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

830 moim zdaniem ładniejsze - żonie sprawiłem :]

wentyle nie sa w zestawie a do mocowania przednich "dwunastek" wymagany jest specjalny bracket.

Obudowa tak na prawde nie potrzebuje ani jednego wentyla i tak temperatura bedzie wystarczająca ...

830 czy 832 to tylko i wylacznie kwestia gustu,

gdzie mozna to dostac aby zamocowac te dodatkowe wentylatory na przod?

zalezy jaki komputer i jak podkrecony jest.

i jakie wentylatory polecacie kupic do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheheh,

ta obudowa jest tak "dziurawa i przewiewna" że musiał byś tam sprzęt wstawić który wydziela z 500W cieła tylko i wyłącznie :)

Oczywiście tylna część nagrzeje się od 8800GTX np ale boki i góra pozostanie chłodna. Dla porównania moje Lian-Li V1000Plus jest całe cieplutkie :]

Co do wentylatorów to ja polecam Fandery.

Są polskie, z regulacją obrotów i NIE WIBRUJĄ WCALE bez znaczenia czy na max obrotów czy min.

 

Brackety można kupić chyba w cooling.pl ale pewny nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten stacker ciasny :-| ledwo mi wszedl thermalright, oczywiscie musialem wywalic boczna scianke, na ktorej zamontowalem 4wentylatory 120mm. trza bedzie sprzedawac je bo co z nimi zrobie.

jutro beda foty, temperatury nie spadly, jest chyba mała wada poniewaz napis na lewej sciance jest do góry nogami , chyba,że ze zmeczenie zle załozyłem. ogolnie buda srednia, zadna rewelacja.

pozdrawiam

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten stacker ciasny :-| ledwo mi wszedl thermalright, oczywiscie musialem wywalic boczna scianke, na ktorej zamontowalem 4wentylatory 120mm. trza bedzie sprzedawac je bo co z nimi zrobie.

jutro beda foty, temperatury nie spadly, jest chyba mała wada poniewaz napis na lewej sciance jest do góry nogami , chyba,że ze zmeczenie zle załozyłem. ogolnie buda srednia, zadna rewelacja.

pozdrawiam

Jak to się mówi nie ma tego złego... przynajmniej dałeś przykład innym że nie warto wydawać fortuny na bude, bo podobny standard zaczyna się w cenie o połowe niższej. :idea: -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi nie ma tego złego... przynajmniej dałeś przykład innym że nie warto wydawać fortuny na bude, bo podobny standard zaczyna się w cenie o połowe niższej. :idea: -_-

Co Ty gadasz :P

Ja mam bude za 700zł ( Lian-Li ) i zmieszcze tam wszystko :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz :P

Ja mam bude za 700zł ( Lian-Li ) i zmieszcze tam wszystko :-P

A ja mam za 300zł i zmieszcze tam 2 komputery ;) ale nie o wielkość mi tu chodziło.

Praktyka pokazuje że bajery którymi jest wyścielona droga buda nie zawsze sie sprawdzają bo często są mało uniwersalne, dlatego nie są warte swej ceny. Zawsze można kupić tańszą prostrzą bude i "dobajerować" ją we własnym zakresie. Niestety nie każdy lubi sam w tym grzebać, a producent niestety nie zawsze trafia w nasze preferencje no i rzecz jasna wymiary ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby np taki chieftec robił obudowy w moim guście to nie rzucałbym się na 2x droższe lian-li. No ale niestety żadna buda chiefteca mi sie nie podoba, a z big towerów jest mały wybór nie wliczając szefa.

Pozdr.

Edytowane przez Grzechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwieksza wada tego stackera jest to ze jest taki waski.

ledwo poszlo zamknac boczna scianke obudowy, po wywaleniu plastikowej na wentylatory,

nawet sama scianka bez zadnego wiatraka przeszkadza i wadzi o chlodzenie z cpu, bez plastikowej scianki wchodzi na milimetry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają wiać do środka = chłodzić mobo etc chyba że na bracket boczny wstawisz chłodnice to wtedy mają wywiewać ...

 

Blue gadasz głupoty co do rozmiaru tej budy...

Scythe infinity wchodzi przynajmniej z 3cm luzu do ścianki bocznej, a na forum są ludzie którzy zmieścili całe chłodzenie wodne do środka.

Jak dla mnie to tam jest w groma miejsca tylko trzeba to rozsądnie wykorzystać ...

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają wiać do środka = chłodzić mobo etc chyba że na bracket boczny wstawisz chłodnice to wtedy mają wywiewać ...

 

Blue gadasz głupoty co do rozmiaru tej budy...

Scythe infinity wchodzi przynajmniej z 3cm luzu do ścianki bocznej, a na forum są ludzie którzy zmieścili całe chłodzenie wodne do środka.

Jak dla mnie to tam jest w groma miejsca tylko trzeba to rozsądnie wykorzystać ...

thermalright ,wchodzi na milimetry, aby wszedl musialem wywalic boczny koszyk na wentylator z boku obudowy i dlatego mam 3wentylatory z boku a nie 4.

dalem zeby wialo do srodka i mi temperatura do gory podkoczyla.

z boku wieje do srodka , z gory wyciaga, z tylu wyciaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blue miales fotki pokazac :>

 

 

Co do scianki (4x120mm) zgadzam sie z Blue, u mnie o wiele mniejszy HR-01 eliminuje mozliwosc jej wykorzystania.. Jednak, nawet jesli nie kolidowaloby to z chlodzeniem i tak bym ja sobie odpuscil, 2 wiatraki w zupelnosci wystarczaja mi do wentylowania tej obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do zlozenia nowego komputera i zastanawiam sie nas zmieszczeniem Scythe Infinity do Stackera 832. Spotkalem sie z opiniami, ze nie wchodzi i trzeba usunac 1 koszyk ze scianki. Moglby ktos na 100% stwierdzic czy wejdzie czy tez nie?

Edytowane przez Sekatorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...