Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro są do kupienia dwa dyski 500Gb po około 350zł, ale nie mogę znaleźć na ich temat żadnych testów i wypowiedzi na forach. Może ktoś się orientuje i może powiedzieć coś na ich temat, czy są ciche/głośne, jak z transferami i czy opłaca się zakup jednego z nich.

 

Oto te dyski:

Samsung 500GB HD501LJ 7200obr/16MB

Seagate 500GB ST3500630AS 16MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są do kupienia dwa dyski 500Gb po około 350zł, ale nie mogę znaleźć na ich temat żadnych testów i wypowiedzi na forach. Może ktoś się orientuje i może powiedzieć coś na ich temat, czy są ciche/głośne, jak z transferami i czy opłaca się zakup jednego z nich.

 

Oto te dyski:

Samsung 500GB HD501LJ 7200obr/16MB

Seagate 500GB ST3500630AS 16MB

Oba dyski są niezłe i cieszą się sporą popularnością w stanach o czym świadczy bardzo duża liczba opinii w sklepie newegg.com, można sobie tam poczytać.

Oceny i opinie jednak troche bardziej przemawiają na korzyść Samsunga za to Seagate daje 5 lat gwarancji.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum też można dużo poczytać, bo przecież komentarze tyczą się praktycznie całych serii HDD, a nie poszczególnych egzemplarzy. I jak już wyżej kolega pisał, oba są popularne.

 

Ceny, które są na allegro w powyższycyh linkach są jak dla mnie zdumiewające!! Jestem ciekaw, jakie jest ich pochodzenie, chodz moja nieufność nasuwa mi kilka myśli, ale nie będę tutaj własnych domysłów snuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście posiadam WDC WD5000AAKS-00TMA0 sztuk 4 po kilku tygodniach użytkowania mogę powiedzieć iż dyski szybsze, cichsze i chłodniejsze od poprzednich modeli WDC, jak na razie zero jakichkolwiek problemów tak więc polecam a cena obecnie 400zł w PCP co ciekawe podrożały o 10zł do kiedy kupowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...