Skocz do zawartości
Plotek

Problem Z Karta Sieciowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W drugim kompie posiadam sieciowke Realtek'a, windows XP. Wszystko dzialalo od bardzo dawna poprawie, nikt nie grzebal sie przy zadnych sterownikach, ani nic. Od ponad tygodnia w z traya wyskakiwaly komunikaty "Ograniczona Łączność lub brak łącznosci...". Nie mialem z tamtego PC do sieci lokalnej, ani internetu. Czasem to sie naprawialo po paru godzinach. Jednak od 2 dni w ogole nie mialem dostepu do neta poprzez tamten PC. Wkurzylem sie, wyjalem sieciowke i wsadzilem do innego slota, ale to nie pomoglo... Po uruchomieniu kompa, nie widoczna byla karta sieciowa. Odinstalowalem sterowniki, zainstalowywalem ponownie i nic... Przekladanie do innego slotu takze nie pomoglo. Dodam ze po wlozeniu jej w slot ten pierwszy, w ktorym byla czaly czas, takze jej nie wykrywalo :blink: . Po wpisaniu w cmd komendy ipconfig /all pojawia mi sie kominikat:

Konfiguracja IP systemu Windows

Nic poza tym :mur:

Czyzby sieciowka padla?

Nie mam juz pomyslow rozwiazujacych ten problem, wiec pomyslalem ze napisze tutaj...

 

Prosze o pomoc, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak sprawdzic na drugiej bo tutaj mam zintegrowana.

Przed chwilka zamontowalem tamta sieciowke do tego nowszego pc... Nie instalowalem zadnych sterownikow, ani nic... Internet dziala :blink: . Jakies pomysly, co to moze byc?

Edytowane przez Plotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykurzone PCI ? Albo uszkodzone? Albo przekrecona magistrala PCI i sieciowka juz nie wyrabia na wyzszym taktowaniu... Ewentualnie po prostu rzadko spotykany konflikt miedzy MoBo a Eth i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...