Skocz do zawartości
alien.ni

Zestaw Ostateczny...

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chcesz kręcic, to proca na E6420 z racji mnożnika

jesteś pewny , że Fryzjer wejdzie na IP35 ?

7900GS na 8600GT od Palita i 100 zł na coś innego

A co nie tak w polaczeniu Fryzjer + IP35 :) ?

Dziwi mnie fakt ze ludzie najpierw strasznie krytykuja 8600 a teraz mowia ze lepiej brac 8600 niz 7900... Nie rozumiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo IP35 ma duży radiator na NB, i nie wiem czy się zmieści. 8600GT poprawiło się po nowych sterach, dobrze się kręci, jest tańsze o 100 zł albo i więcej, i jest po prostu lepsze w nowych grach, tam gdzie w ruch idą fajerwerki i wodotryski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo IP35 ma duży radiator na NB, i nie wiem czy się zmieści. 8600GT poprawiło się po nowych sterach, dobrze się kręci, jest tańsze o 100 zł albo i więcej, i jest po prostu lepsze w nowych grach, tam gdzie w ruch idą fajerwerki i wodotryski

A w starszych grach tez jest lepsze niz 7900 ? Mi nie chodzi o to 100 zł przeciez :P

Chodzi mi ogolnie ktora karta jest lepsza :)

7900GS czy 8600GT :P 400 a 500 to dla mnie zadna roznica :)

 

Ostatnie wersje za ~400zł 7900GS od Galaxy są problematyczne... (choć Ty masz wersję Zalman więc może będzie dobrze).

 

Dlatego za 400zł polecamy 8600GT by Palit i o/c go.

Ja mowie o wersji 7900GS 1,2 ns ;) Taktowania 600/1600 przeciez ta karta niszczy cala sersie 86xx we wszystkich testach nawet w tych z nowymi sterami do 8600 :P Nie mowiac o tym ze moge z niej docisnac 650/1900 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W starszych grach szybszy bedzie 7900GS. W morele jest Coolermaster za 478 zł.

Z tego co widac po testach chyba w nowych raczej tez :) Szyna 128 bitowa niezle obcina mozliwosci 8600 :P w morele jest wersja 600/1600 ? myslalem raczej o wersji Zalmana bo ma ona radiatorki na pamieciach i bedzie mozna ja spokojniej podkrecac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Z tych 2 kart której byś nie wybrał na pewno będziesz zadowolony. Jedna radzi sobie lepiej w jednej grze druga zaś w innej. Przejrzyj ten topic http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=237918&hl= Co do 79GS dość często ostatnio trafiają się wersje bez możliwości o/c (tańsze wersje). Jak 8600GT to od Palita -> spory potencjał o/c ... Osobiście jak bym był w twojej sytuacji brałbym właśnie tego palita pod warunkiem że będziesz go kręcił ...

Edytowane przez wormux29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość romank

Dołączona grafika

 

Do tego wszystkiego mam juz:

- zasilke Chiefteca 420 Wattowa

- Seagate 320 GB SATA II

- X-Fi Fatal1ty

- LG DVD-RW

 

Prosze tylko o komentarze i ewentualnie drobne sugestie :)

athlon x2 3600 brisbane 220zl

 

abit kn9 240zl

 

corsair xms 2x1gb 667 cl4 ddr2 320zl

 

8800 gts 320 1050zl

 

 

1830 zl

 

taki zestawik tego 7900gska zmasakruje 10000 3dmarkow 2006 w zasiegu

7900gs kolo 5500

to mowi samo za siebie

ceny dostepnosc

 

www.ceneo.pl

Edytowane przez romank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw ok, szczególnie pamięci (te OCZ), sam takie posiadam i lecą na 1000MHz CL5 przy VMEM 2.1V bo więcej mobo nie zapoda. Naprawdę super.

MOBO daje do 3 V na RAM :) heh ;] A Procka wezme chyba 6420 tylko jakie chlodzenie do niego... ?

Skoro Freezer 7 Pro nie pasuje... jakie bedzie dobre, latwo dostepne i dosc przystepnej cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno Pentek HP100 mieści się na styk :)

Wezme Infinity :D Jest WIELKI :D :D Do tego wezme E6420 albo E6750 :)

Ciekawe jestem na ile go podkrece :) ? co myslicie jakie sa realne mozliwosci takiego procesora z takim mobo i takim chlodzeniem przy pamieciach OCZ Platinum 2 x 1 GB 800 MHz rev 2 ??

 

Pojdzie FSB na > 450 (> 3600) ?? :D

Edytowane przez alien.ni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...