Skocz do zawartości
dobo90

Black Water Zestaw Aqua Set Xs

Rekomendowane odpowiedzi

infinity odpada ... poza tym juz go sprzedalem za bardzo dobre pieniadze:) ... wiec moze cos innego ? co myslicie o Cooler Master GeminII ??

Edytowane przez wojooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

infinity odpada ... poza tym juz go sprzedalem za bardzo dobre pieniadze:) ... wiec moze cos innego ? co myslicie o Cooler Master GeminII ??

Kolega kszonek ma rację, jeśli się rozmyśliłeś w stosunku do WC to zapraszam do dyskusji w dziale chłodzenia powietrzem. :smile2: Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wy mi odradzacie ... ja zawsze chcialem WC ... i to mnie bardziej ciagnie

Jak Cię ciągnie to sobie temat załóż, a nie burdel robisz....

 

//

 

Reaguje ktoś na tym forum na raporty, czy śpią nasi moderatorzy działu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos ma problem z wyborem czesci i decyzja wc/ac itd to dzial co kupic (najpierw szukac istniejacych tematow).

Ten watek jest o wynalazku ktorego nazwa widnieje w nazwie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zakupilem ten zestawik ale mam problem ... po paru godzinach temperatura wskakuje mi na 53 stopnie ?:| co jest ? wentylatory mam nawet z obydwu stron chlodnicy :(

IDLE czy STRESS ? kręcony czy niekręcony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zakupilem ten zestawik ale mam problem ... po paru godzinach temperatura wskakuje mi na 53 stopnie ?:| co jest ? wentylatory mam nawet z obydwu stron chlodnicy :(

No tak na takim sprzecie spodziewales sie cudow z takim blokiem?? Niestety ten blok jest slaby.

Sprawdz ilosc pasty zalozonej na blok, odpowietrzenie ukladu. Moze pomoze ale pewnie niewiele. Czeka Cie zmiana bloku na cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz troche zmienilem uklad wentylatorow .... slabszy dmucha a mocniejszy wciaga oraz mocniej docisnolem blok ... po orthosie w stresie mam max 53 st. a w idle nie przekracza 47 ..

No to teraz OCnij trochę procka, tak do 3,3GHz co najmniej (lepiej do 3,5 i więcej :) ) i sprawdź tempy. Bo na razie to są na poziomie Freezera PRO, kosztującego 6x mniej niż ten zestaw <_< Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkrecajac do 2,7 mialem w stresie takie same temperatury ... co najfajniejsze to po orthosie przejscie ze stressu do idle przeciagu sekundy temp z 53 spadla do 47 :| juz nic nie rozumiem!

"Podkręcanie" o 300Mhz to nie podkręcanie! Walnij procowi 3,5GHz, podnieś napięcie do 1,45V i wtedy podaj wyniki. Tempy podaj z coretemp. Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze teraz poczekac pare godzin bo pozbyłem sie strikera extreme i teraz musze kupic cos nowego ... jeszcze wybor nie padl na konkretny model ale dzisiaj musi byc juz u mnie :) chce ja podkrecic do ok. 4Ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw nie jest zły, ale zdarzają się zjechane niektóre elementy.

Ja np. trafiłem na zestaw w którym złączki 1/4 były w złą stronę zagięte i nie trzymały węży i pompka miała kabel rozwalony.

Szybka wymiana i..

Temperatura rdzenia według speedfana w idle to 29-31 stopni, a w stresie około 40.

Athlon 3500+ i pasta AS5.

Chociaż się trzeba ciut pie..wróć! je... wróć! się namęczyć przy napełnianiu, więc polecam zakupić dodatkowo trójniczek i very happy:)

Montaż banalny, u mnie(socket 939) trzeba było odkręcić koszyk i ramkę z tyłu płyty głównej i zacząć montować blok.(na 2 z 4 śrub dołączonych do zestawu)

Węże są ciut tandetne, łatwo się załamują, ale mam nadzieje, że te sprężynki black water'a świecące w uv coś pomogą.

I płyn nie jest zbyt ładnego kolorku, aczkolwiek to rzecz gustu.

Edytowane przez Xavi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...