Skocz do zawartości
kwasior500

[problem] Internet Explorer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem. Ostatnio instalowałem IE7, aby zobaczyć jak wygląda etc. Ale zauważyłem, że w grze CS:S, która używa IE do otwierania stron ingame, wyskakują jakieś błędy z IE i activeX. Więć postanowiłem go odinstalować. Proces przebiegł pomyślnie. Ale od tamtej pory nie działa GG, AQQ, Xfire - jednym słowem żaden komunikator. Wiem, że one w jakimś stopniu też korzystają z IE. Przy uruchamianiu GG mam błąd MFS02, próbowałem instalować od nowa, usuwać resztki z documents_and_settings jednak to nie pomogło. W AQQ wyświetla się lista kontaktów jednak nie da się włączyć okna rozmowy. A gdy uruchamiam xfire pokazuje się ikonka w trayu która za chwilę znika. Pogadane... Problem w tym, że iexplore działa i się uruchamia, wyświetla strony. A komunikatora włączyć nie mogę :/ Używałem już naprawy instalacji przez płytę winxp, czytałem FAQ na CentrumXP.pl i znalazłem IEFix, który też nie pomógł... ma ktoś jakieś sensowne rozwiązanie oprócz formata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie podczas deinstalacji zostały wyrejstrowane dllki 7emki a te z 6 siłą rzeczy same się nie zarejestrowały... Nie wiem czy w ogóle jest instalka 6ki... być może reinstalacja windowsa przywróciła by porządek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...