Skocz do zawartości
Vennor

F.e.a.r. Perseus Mandate

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co, gra jest raczej dla fanow FEAR'a.

 

Osobiscie mi wtornosc nie przeszkadza, gra sie przyjemnie i nie widze wiekszych baboli.

Oczywiscie jak na dzisiejsze czasy ta gra to nie hit, ale fajnie jest przypomniec sobie stary dobry strach,

zwlaszcza ze jest kilka momentow gdzie naprawde sie przestraszylem. Klimat pozostal bez zmian.

 

Wedlug mnie muzyka duzo zyskala od czasow poprzednikow.

 

A i jakby wymagania mial mniejsze, zdaje mi sie ze chodzi lepiej od ExtrPoint.

 

@slimeck

 

Ja uzywam ATT i nie mam takich problemow jak Ty. Podejrzewam ze masz jakąs opcje ustawiona w ATT i daltego tak sie dzieje.

Poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

powiem szczerze, ze gra odrzucila mnie, gdy wlaczylem ja zaraz po tym ja zagralem w cod4, z czym do ludzi, to wszystko juz bylo :blink:

To damo możan powiedzieć o COD4. Też wszystko już było. Jakoś nie zauważyłem reowlucji w rozgrywce. Coś w stylu serii Fifa. Ot zmienione otoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, ze gra odrzucila mnie, gdy wlaczylem ja zaraz po tym ja zagralem w cod4, z czym do ludzi, to wszystko juz bylo :blink:

Dokładnie miałem tak samo po skończeniu Gow'a. Jednak po kilkunastu minutach 'wrócił' kilmat FEAR'a :lol2:

 

Mimo, że gra ma słaba grafike to fajnie się gra B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie jest dłużej. Lubie FEAR'a przeszedłem wszystkie dodatki ale ten jest tak długi, że nie mogłem się doczekać kiedy się skończy :) Oczywiście nie dlatego, że był do bani wprost przeciwnie różnorodność lokacji jest rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie gdyz gralem w zwyklego FEARa jak i EP oraz Combat i mimo ze komputer jest 5x od za wymagan zalecanych to nie moge pograc sobie w ustawieniach HIGH z plynna rozgrywka :/ - nawet na LOW w Combat zdarzaly sie dropy animacji :/. Czyzby gra nie robiona pod najnowsze sprzety tylko obecne?

 

c2d 1,8, 1gb ram, 8600 gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

mam takie pytanie gdyz gralem w zwyklego FEARa jak i EP oraz Combat i mimo ze komputer jest 5x od za wymagan zalecanych to nie moge pograc sobie w ustawieniach HIGH z plynna rozgrywka :/ - nawet na LOW w Combat zdarzaly sie dropy animacji :/. Czyzby gra nie robiona pod najnowsze sprzety tylko obecne?

 

c2d 1,8, 1gb ram, 8600 gt

System , sterowniki. Mam podobny E2140 , 3GB (jak gralem w demo Perseusa to 1GB ramu) oraz 8600GT i nie mam zadnych problemow , detale high ale bez aa i anizo - z tym nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak ustawie opcje volumetric light na of, to czy efekt bullet time sie pogorszy(nawet minimalnie?)

I czy ten dodatek ma mniejsze lub większe wymagania od podstawki i 1 dodatku?

Co do pierwszego to przeciez mozesz sprawdzic sam, 5 minut roboty, no co Ty?

 

A co do drugiego, tak mi sie wydaje ze chodzi lepiej niz ExPoint, a co do podstawki, nie mam porownania bo na nowym sprzecie

nie gralem w nia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak ustawie opcje volumetric light na of, to czy efekt bullet time sie pogorszy(nawet minimalnie?)

I czy ten dodatek ma mniejsze lub większe wymagania od podstawki i 1 dodatku?

PM chodzi lepiej niz EP... chyba dlatego ze nie ma w nim tak licznych gigantycznych pomieszczen ( np. metro, hall szpitala, o ile dobrze pamietam ), albo są one lepiej zaprojektowane... takze plynnością porównał bym do podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie trzymal tego

U mnie jest dziwna jazda.

To ze u Ciebie jest cos dziwnego, nie znaczy od razu ze silnik to pomylka. Podejrzewam ze konfiguracja Twojego systemu to pomyłka.

 

Jakos inne osoby nie narzekaja na ten problem co Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na pełnych detalach łyka ponad 300MB v-ramu (samo to wystarcza żeby pokazało sie żabkowanie), oraz ponad 1 Gb pamięci operacyjnej.

Pykałem na PD@2,7 2gb i 76@600/1500 - też nie było uber płynnie - wnioskuje że to wina ilości pamięci na karcie.

Twój cfg Szawel:

A64 1.8@2.5GHz 2x512MB (Dual) @454MHz 2.5-3-3-5 Palit 7600GS 256MB DDR3

Przy grafie 256 i 1 Gb pamięci nic dziwnego, że czka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam się nadal pomyłki. Przy tym konfigu nie "czka" CoD4, stalker, GoW itd... Czym fear przerasta te tytuły? Poza pamieciożernością ;)

Jestem doskonale świadom wieku swojego pieca, jednak fear też swoje lata już ma ;)

Inna sprawa, że z poprzednimi częściami tego kłopotu nie miałem. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW ci płynnie chodzi na twoim konfigu? Ja jak próbowałem uruchomić Gow'a na kompie z 1.5GB ramu to dysk niemiłosniernie mielił. Więc śmiem wątpić, że Gear of War dobrze ci chodzi na 1GB ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia tego ile wymagasz od danego konfigu. Nie wszyscy muszą mieć AA i 1600x1200 ;) no ale przecież nie będę tego tobie udowadniał. Kwestia dostosowania ustawień do możliwości swojego pieca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...