Jump to content

Vennor

Stały użytkownik
 • Posts

  1362
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3875 profile views

Vennor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

17

Reputation

 1. Vennor

  Szukam Gry!

  Do opisu może pasować .
 2. Vennor

  Szukam Gry!

  Animaes, jeżeli szukasz złożonej strategii dla sześciu lub więcej zawodników, to przyjrzyj się grze planszowej . Mimo że 4 godziny to za mało na przeprowadzenie kosmicznego podboju, warto rozważyć skumulowanie trzech takich spotkań w jedno 12-godzinne i zawalczyć o panowanie nad Mecatol Rex.
 3. Vennor

  Szukam Gry!

  Beetle Crazy Cup!
 4. Vennor

  Blood

  Można to zmienić, zanurzając się w stary dobry setup.exe. Tyle że u mnie - z jakiegoś powodu - oś pionowa jest mniej precyzyjna niż pozioma i nawet zmiana czułości nie doprowadziła do wyrównania.
 5. Vennor

  Blood

  Mimo że GOG i DOSBox umożliwiają łatwy dostęp i dostatecznie komfortową rozgrywkę, źródło Blooda to coś, na co społeczność zgromadzona wokół silnika Build czeka od dawna. Source port to znakomita wieść i zdecydowanie lepszy pomysł niż kontynuacja czy remake, dlatego że wyrwanie Blooda ze świata tamtych gier skończyłoby się fiaskiem. Wystarczy spojrzeć na Duke Nukem Forever albo zapowiedzianą niedawno odświeżoną wersję Rise of the Triad - zachowują niewiele tego, co dobre w oryginałach. Jednocześnie deklasyfikują je darmowe gry budowane wciąż przez fanów na fundamentach Build, z którego zresztą wyciskają ostatnie soki; za przykłady niech posłużą , czy powstający .
 6. Vennor

  XCOM: Enemy Unknown

  Gameplay wygląda solidnie, a poziom trudności "classic" zapowiada się zajmująco! Z kolei eksponowanie akcji prędko stanie się uciążliwe. Również modele kosmitów pozostawiają sporo do życzenia.
 7. Vennor

  Doom 4

  Część zrzutów w podejrzanym stopniu przypomina początek Legendary: The Box. Edit: Obejrzałem wszystkie zrzuty. Lokacja jest tylko podobna.
 8. Vennor

  Baldur's Gate 2

  Będę zaskoczony, jeśli to coś innego niż port na iPada.
 9. Znany problem. Jeżeli jeszcze sobie z nim nie poradzili, to powinno pomóc.
 10. Wprawdzie nie miałem okazji wypróbować, ale wiele dobrego mówi się o Eigen.
 11. Vennor

  Diablo 3

  Drobna uwaga. Nie zapominajmy, że Blizzard należy do Activision-Blizzard, na czele którego stoi największy dusigrosz branży gier komputerowych. Twórcy zawsze chcą jak najlepiej, rzecz w tym, że w wielkich firmach ich zdanie nie jest tak istotne jak powinno być.
 12. Vennor

  XCOM: Enemy Unknown

  No to się przeliczyłem.
 13. Vennor

  XCOM: Enemy Unknown

  Absurdalny poziom trudności to akurat jeden z tych elementów, z których oryginalna seria słynie i które nowy X-Com powinien zachować. Istotne jest również, aby nowa gra nie oferowała swobodnego obrotu kamery, a jedynie ustaloną perspektywę, która przyczynia się do budowania atmosfery niepewności i niepokoju. Przydałaby się jej również rewizja ilustracji kosmitów, ponieważ "szaraki" w wysokiej rozdzielczości nie będą już tak zatrważający jak zlepki pikseli napędzające maszynę wyobraźni. Liczę, że nowy zespół postara się także o muzykę równie wirtuozerską co we wczesnych częściach, bo bez dwóch zdań ma ona znaczny udział w budowaniu nastroju grozy. Podobnie część ekonomiczną - w szczególności prowadzenie badań nad technologią obcych - uważam za nierozłączną część rozgrywki. Po prezentacji - rozczarowującej - formy X-Com-owego FPS-a liczę, że Firaxis - złożone wszak w pewnym stopniu z byłych członków MicroProse - nie zawiedzie. I szczególnie: nie zrobi konsolowego portu na PC. Swoją drogą ten temat dotyczy gry UFO: Enemy Unknown, a nie X-Com: Enemy Unknown.
×
×
 • Create New...