Skocz do zawartości
karaś1990

Modernizacja Zestawu ~1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie posiadam taki zestawik:

AMD Athlon XP 2700+

Abit NF7-S r2.0

2x512 DDR400 Goodram

Gainward 5900XT

Maxtor 80GB SATA

DVD i CDRW Liteon

Chieftec 420 w (ten troszkę starszy ponoć z dobrej serii :D )

Buda Tracer davinci

 

Mam zamiar sprzedać procka,płytę,ramy,kartę i napędy za około 400zł i kupić wtedy

C2D E4300

Abit IP35-E

Palit Sonic 8600gt

2x1024 Goodram 667

 

Co o tym myślicie? Z góry thx za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, ale jeżeli nie interesuje Cię mocne oc tego Palit'a, to pomyśl nad Galaxy 7900GS 1,2ns (600/1600) - omijaj 1,4ns.

 

Procesor też ewentualnie możesz zmienić na PE2160, ale to w wypadku gdyby Ci na jakąś inną część nie starczyło.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz IP35-E napewno zapewni mi fsb na poziomie 333, a tyle do tego procka napewno wystarczy. Chociaż znając życie i abita pozwoli w przyszłości na innym procku osiągnąć więcej, przynajmniej taką mam nadzieję. Co do karty to jednak 100zł więcej, a na grach to i tak mi średnio zależy ważne żeby chodziły i wyglądały nieźle. Pozatym w grudniu pewnie zmienie na 8800gts. Myślicie, że ten zasilacz i boxowy cooler pozwolą na oc przynajmniej do poziomu 2,7 ghz ?

 

No chyba, żeby kupić E2160(który jest niewiele wolniejszy) i np Scythe Infinity.

Edytowane przez karaś1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zasilacza to możesz spróbować sprzedać swojego na allegro i za niewiele wiecej kupić AMACROX Wariior AX450. Cooler... Taki TITAN powinien dawać sobie w zupełności rade. Kosztuje grosze, jest w miare cichy a wydajnością napewno przewyższa boxowy cooler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...