Skocz do zawartości
Kabul

Nie Mozna Zainstalować Lana

Rekomendowane odpowiedzi

Problem wystepuje na laptopie Dell C640. Po instalacji systemu (XP pr0 SP2) wszystko oprócz LANa da sie zainstalować. W menedżerze urządzeń jest "Kontroler Ethernet" z żółtym pytajnikiem z wykrzyknikiem. Próbowałem sterowników OD DELLA - Click lecz sieciowka nadal nie chce sie zainstalować. Pomozcie ! :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może w BIOSie masz ją wyłączoną ? Chociaż jak w Menadżerze Urządzeń jest to powinna być i w BIOSie włączona.

Zrób tak:

1. Odinstaluj karte sieciową

2. Wyłącz ją w BIOSie i uruchom Windows'a.

3. Uruchom lapka jeszcze raz, wejdz do biosu i włącz sieciówke

4. Uruchom Windowsa i poczekaj aż system sam zainstaluje sterowniki. Jak problem bedzie nadal w Menadzeże Urządzeń aktualizuj sterownik z płyty.

Mam nadzieje ze pomoże. Jak nie to coś jeszcze sie wymyśli ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro poproboje i zdam relacje :wink: . Mam nadzieje ze trafie na ta opcje w biosie bo to jest laptop (Dell C640). Niestety nie mam sterowników na płycie, różne wersje ściągałem ze strony Della i nie tylko. Probowalem wykryc jaka to karta przez rozne programy typu "driver detective" ale nie sa darmowe i trzeba je wykupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...