Skocz do zawartości
mr_han1

Modernizacja Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zmodernizować komputer mobo procka i ramy. W kwestii Proca i Płyty nie wiem na co sie zdecydować :unsure: mam na to 500zł bez chłodzenia. Ramy interesują mnie takie:

http://www.allegro.pl/item215577182_salon_...cl2_5_wawa.html

 

http://www.allegro.pl/item214837134_geil_d...al_channel.html

 

Co o nich sądzicie jakie inne możecie mi polecić. Chcę dodać że ni interesuje mnie o/c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500 zł masz na całość ( CPU+Mobo+Ram ) czy tylko na RAM ?

 

Nie pakuj się w DDR1, pamięc jest droższa niż DDR2 , do tego z reguły CPU i mobo dostaniesz z drugiej ręki a nie nowe ( Intel w C2D uzywa DDR2 , większość płyt ma tylko DDR2 , czasami się zdarzają wynalazki DDR1/DDR2 np. Ascrocka ) .

 

Do 500 zł to wyjdzie Athlon 64 3000+ + FOXCONN MCP61SM2MA-ERS2H + 1 GB DDR2 667 mhz Goodram - razem 454 zł .

Edytowane przez reyden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz, po co kupileś tego gniota na agp?

Dwa, kto Ci doradził zakup tego gniota?

Trzy, za ile kupiłeś tego gniota?

Weź go sprzedaj (ze stratą) i bierz to co YogiCK polecił, bo nic lepszego nie znajdziesz.

A grafę to już ile będzie kasy na nią:

X600/6600/6600GT/ (od najtańszej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X600 będzie wydajnościowo taki sam jak X1550 - to to samo GPU. Przy okazji przydała by się zmiana tego złomu Tracera na coś normalnego - chociażby Deltę 350AB z Allegro.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...