Skocz do zawartości
DYM

Modem Speedstream 4100

Rekomendowane odpowiedzi

W intrukcji obsługi tego modemu jest napisane "W trakcie normalnej pracy modemu powinny stale świecić się w kolorze zielonym diody "Power", "DSL" i "Internet", a mrugać diody "Ethernet" i "Activity". A ja mam tak ze dioda Internet wogole nie świeci a Ethernet świeci cały czas :? Internet mi działa ale jak na 6mb łącze to słabe transfery mam bo max 530kb/s. Może ktoś wie czemu tak sie dzieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo polaczen naraz pewnie nawiazujesz. Albo upload zatkany.

 

Zainstaluj sobie sFossSpeed(soft od kolejkowania itd) i zobacz, czy jakas poprawa.

A co do szybkiego pobierania "ciekawego stuffu" to polecam zamkniete trackery.

 

A co do lampek - ja tam mam w instrukcji napisane tak jak mam na modemie - swieca sie pierwsze 3, 4 nie swieci, 5 miga przy transmisji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienes moc wyciagnac 768kB/s. Zobacz polaczenie z cdi.dialog.net.pl - jak nei bedzie tyle wyciagalo, moze Ci cos nie wyrabia :P Zobacz, czy miedzy modemem a kompem masz link na 100Mbit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zobacz, czy miedzy modemem a kompem masz link na 100Mbit" tzn ze co bo niekapuje ? :oops:

dzisiaj sciagalem z predkoscia 740kb/s :)

Edytowane przez DYM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro sciagales juz 740kB/s to juz nie ma znaczenia :)

Czasem tak jest ze jak karta sieciowa linkuje sie z modemem na 10mbitach MOZE wolniej chodzic net szybszy od tych 5mbit.

 

Aha - sciagaj z wielu zrodel naraz tzn kilka plikow. Polecam FlashGet do HTTP i FTP oraz LimeWire do "ciekawostek" - ludziska w stanach tego uzywaja a tam uploady sa troche wieksze niz u nas;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...