Skocz do zawartości
loon

Intel Core2 Quad Q6600 Za 999 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Napotkalem na jedn ciekawy watek na forum a mianowicie: znalazłem na forum wykresy wydajności procesorow C2D, z których wynikaloby, ze jednak Quad Q6600,2,4GhZ na szynie FSB 1088 jest mniej wydajny od E6850, 3,0GhZ na szynie FSB 1333. Pisza, ze waskim gardlem jest jednak FSB Quada i przez to pomimo 4 rdzeni jest mniej wydajny.

Jak program testowy wykorzysta 4 rdzenie to Q6600 2,4 Ghz będzie szybszy niż E6850 3 Ghz , a jak wykorzystuje tylko dwa lub jeden rdzeń to E6850 będzie szybszy .

 

Więc się nie dziw .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz w mordkę... jak będziecie kupowali tanio cepy o wysokich parametrach zamiast celków i tańszych pentków to scena OC w Polsce padnie na ryjek :( szkoda by było .. bo z tego co tutaj w wątku czytam to się do tego właśnie sprowadza... najwięksi hardkorowcy odchodzą od OC kosztem wydajności z 4 rdzeni :( .... włączył mi się"Kernel panic" :twisted:

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz w mordkę... jak będziecie kupowali tanio cepy o wysokich parametrach zamiast celków i tańszych pentków to scena OC w Polsce padnie na ryjek :( szkoda by było .. bo z tego co tutaj w wątku czytam to się do tego właśnie sprowadza... najwięksi hardkorowcy odchodzą od OC kosztem wydajności z 4 rdzeni :( .... włączył mi się"Kernel panic" :twisted:

Pozdrawiam.

A uwazasz, ze takiego Quada sie wysoko nie pocisnie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tyle, ze się nie pociśnie co ludzie dojdą do przekonania: po kiego kręcić jak już jest wydajniejszy cepek w takiej a takiej (przystępnej) cenie :twisted:.... chociaz ponoć jednak w miarę jedzenia ...

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I była ta obniżka 28?

 

Taaa...byla jak dlugie blond wlosy na mojej glowie ;-[ Przepraszam ale sam wpakowalem sie w maliny i teraz czekam na spodziewana jutrzejsza dostawe prockow do hurtowni w ktorej zamowilem i zaplacilem juz de facto za towar. Od czasu gdy to pisalem ceny nawet wzrosly o ok 25 zl ;-[[ (madierfukier- jak mawiaja w Moskwie). Moze to ta 'jutrzejsza' dostawa bedzie mila niespodzianka? Jesli nic nie napisze wesolego to nie pytajcie- sami bedziecie wiedzieli czy byla...Udusze 'cynkarza', ktory mi to podpowiedzial! No coz- czekam.

Pzdr i sorry jesli takze kogos wrobilem tak jak samego siebie :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,wreszcie alokowali do mojego zamowienia procek z dzisiejszej dostawy.No, niestety- cena 765zl netto...coz,czego moglem sie spodziewc gdy na swiecie cena Q6600 miala spasc do ok 260USD. No ale mam, czekam teraz tylko za grafa i skladamy smietniczek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...