Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, aktualnie planuje zakup laptopa na studia i chcialbym kupic ten model : http://www.allegro.pl/item214789299_macboo...gb_13_nowy.html

Nie wiem tylko, czy beda dzialaly mi programy biurowe typu office (word, access) a jest to dla mnie bardzo wazne. Nie wiem tez, czy nie bedzie problemow ze sterownikami do sprzetu. Moglby mi ktos powiedziec, czy nie bedzie tego typu problemow po zakupie tego notebooka ? Dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do macbooków jest specjalny Office od Microsoftu. Są też inne office. Sterowniki do czego?? Jeśli do samego laptopa to nie ma problemu, bo jest dedykowany system operacyjny. Jeśli chodzi o sprzęt typu drukarka, skaner itp. to są takie które mają stery i takie które sterów nie mają:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie planuje zakup laptopa na studia i chcialbym kupic ten model : http://www.allegro.pl/item214789299_macboo...gb_13_nowy.html

Nie wiem tylko, czy beda dzialaly mi programy biurowe typu office (word, access) a jest to dla mnie bardzo wazne. Nie wiem tez, czy nie bedzie problemow ze sterownikami do sprzetu. Moglby mi ktos powiedziec, czy nie bedzie tego typu problemow po zakupie tego notebooka ? Dziekuje za pomoc

Ja bym sie osobiście w Macbooka nie pakował. Bardzo mało jest użytkowników takich lapów jak i mało jest sterów i weirz mi będą z tym problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy do czego. Do grafiki podobno świetne. I sterów do różnych urządzeń jest coraz więcej, ale gorzej jak masz coś starego lub musisz coś od innej osoby podłączyć. Wtedy będą problemy.

 

EDIT:

 

Cytat z dołączonego do lapa oprogramowania:

 

"Microsoft Office 2004 for Mac Test Drive, iWork (30-dniowa wersja próbna)"

Edytowane przez PIOTR128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...