Skocz do zawartości
pablo163

Asus A7V333-Prosił bym o opinie użytkowników.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem szukalem i nic wiec sie pytam.

Chce zmienic tego mojego z podpisu na a7v333 bo teb sis to juz mnie tak doluje ze to szok same problemy z nim mam.

I teraz Jak sie kreci na a7v333 czy ma dzielniki itp

prosze o pomoc dosc pilne.No i jeszcze jaka wersje kupic bo jest kilka.Lan mi nie potrzebny bo sieciowke mam.

pzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys doczynienia z ta plytka i odniosla na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Wszystko smigalo bezproblemowo jednak wiem ze jej pierwsze wersje byly cos wadliwe pozniej to usuneli. Osobiscie polecam a tak BTW dlaczego KT333 :?

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tą pł.główna i dlamnie odlot! Dołączona grafikaheh... a co do dzielników to są [auto], 1:1 i 4:5. Athlona puściłem na 170x10.5 i poszedł bez problemu Dołączona grafikaghyhy... jak będę miał zasilkę to puszczę na więcej bo ta co mam to nie wyrabia [230w].

Więc ogólnie polecam, dlamnie spoko Dołączona grafika aha... ja mam wersję najuboższą [kówa kupiłem ją za 518 zeta a teraz kosztuje 411 zeta !!! :[ eeeh ...]

 

jak mash jakieś pytania to pisz Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to mobo przez tydzien-dla mnie syf nad syfy-nigdy wiecej asusa (kumplowi padła po tygodniu)

hmmm... bardzo bym chciał żyć w świecie doskonałym! ale taki niestety nie istnieje :[ ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 Mhz wyciagniesz spokojnie( sam sprawdzalem :) ) .

Pozatym mam plyte od prawie roku i zero problemow , rev 1.01 czyli bardzo wczesny .

Ale na twoim miejscu cos na Nforce 2 bym szukal . Jak chesz dokladne dane o A7V333 odnosnie O/C to Vcora masz do 2,1 V , pamieci do 2,9 V

( chyba ) , a magistrale do 230 Mhz , regulacji napeicia na Agp plyta nie posiada . Pozatym Tryb turbo rox :) . I jeszcze jedno plyta ma bardzo male Latency na PCI , dzwiek dziala idelanie ( spokojnie mozesz dac Latency na 1 ms ), chodzi glownie o karty Creativa ( i nieinstalowac tego patcha do latency na tej plycie ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to mobo przez tydzien-dla mnie syf nad syfy-nigdy wiecej asusa (kumplowi padła po tygodniu)

hmmm... bardzo bym chciał żyć w świecie doskonałym! ale taki niestety nie istnieje :[ ...

a to i prawda-pewnie mielismy te z walnietej serii

 

ale mega niesmak pozostał

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie xan co daje tryb turbo ? Dołączona grafikaheh... bo ja go przedchwilą włączyłem :]

Jak miałem ta płytke to po włączeniu Turbo skoczyła mi dośc sporo wydjanosć (w 3DMarku2001 o prawie 1000).

Ale u qmpla na wersji tej płyty z sieciówka już prawie nie było różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkie, od najstarszych po 1016 beta. Wszędzie było to samo - nie działał główny kontroler IDE, a przy FSB powyżej 100 (!) MHz nie działała mysz i klawiatura... Po wsadzeniu Palomino wszystko wracało do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem na niej wielkie problemy z T-bredem...

Kazda plyta a7v333 ma problemy z Tbredami czy to byl wyjatkowy przypadek :?: :?:

Jest ktos szczesliwym posiadaczem tb 1700 na tym mobo :?: :?: Niech uspokoi moje nerwy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem na niej wielkie problemy z T-bredem... Zmieniłem na 8RDA+ i od razu lepiej.

a bios Dołączona grafikahyyy?

Bios nic nie daje też to miałem i wyczytałem gdzieś wkońcu że ten Asus nie obsługuje poprawnie T-breda. Ja naprzykład miałem co jakiś czas samoistny reset a system odpalał się dopiero po drugim odpaleniu kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem na niej wielkie problemy z T-bredem...

Kazda plyta a7v333 ma problemy z Tbredami czy to byl wyjatkowy przypadek :?: :?:

Jest ktos szczesliwym posiadaczem tb 1700 na tym mobo :?: :?: Niech uspokoi moje nerwy :?

Ja jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem - patrz podpis.... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...