Skocz do zawartości
DamSx6

Mam Problem Z Zaporą Ogniową:(

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyłączyc zapore ogniową?? W panelu sterowania jej wogóle nie widze czy jest jakis inny sposób, aby wylaczyc???? Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Edytowane przez DamSx6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start->Panel Sterowania->Połączenia sieciowe->Prawy klik na połączeniu i zakładka zaawansowane I tam jest pole Zapora Systemu Windows i Klikasz na przycisk Ustawienia i możesz skonfigurować Zaporę.

Jaki dokładnie system ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jest zapora ogniowa??

 

Napisalem ten temat poniewaz mam problem z utorrentem a dokładnie powoli mi wysyła ~0,1 kb a nie mam fw:( a pobiera mi dosc szybko. CZy kto wie co trzeba zrobic zeby szybciej wysyłało ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Systemowa zapora nie ma super możliwości konfiguracji, jest to raczej zapora tak lub nie, może wysyłać/odbierać albo nie. To że jest mała prędkość wysyłania zależy od konfiguracji utorrenta i ilości zapytań o dane jakie masz udostępnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest cos co móglbym zrobic aby szybciej sciagało ?? pisze mi unable uPnP:(

 

i mam takie fale wysyłanie np co 2 minuty mi wysyla* po 30 kb/s i tak caly czas:((

Edytowane przez DamSx6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chcialbym dodac ze przy starcie pisza 2 raporty mianowicie:

Error opening Windows firewall

Unable to map UPnP Port.

 

Pozdrawiam:(

 

w każdym tego typu programie mi szybko pobiera , wolno wysyła:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokuj porty na jakich pracuje uTorrent i po sprawie.

Błąd "Error opening..." u mnie też wystepuje, ale wszystko działa OK (nie korzystam z żadnych programowych FW).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak je odblokowac . Porty mi moze odblokowac tylko admin: ( , ale mój kolega ma taki sam internet i wszystko mu działa normalnie. :(

 

a ponadto mam tak jak jeszcze wczesniej wspomniałem takie fale wysyłania co 5 minut wysyla 30 kb/s apotem znowu przestaje:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to co Ty chcesz zrobić? Jeśli masz windowsowego FW aktywnego to albo go wyłącz całkowicie, albo w nim odblokuj potrzebne porty. W konfiguracji jest chyba coś takiego jak reguły zapory czy jak to się tam zwie (nigdy tego nie używałem, ale domniemam że do tego to służy).

 

Co do tych skoków to nie mam pojęcia od czego to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...