Skocz do zawartości
RaShi

EPoX 8rda+ szumy, trzaski...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dwa 90cm kable do hdd i dvd/cdr i SB Live! i zadnych trzaskow i szumow nie doswiadczam - dzwiek (Winamp) podczas kopiowania jest jak najbardziej normalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz kabelek od cdromu co idzie do płyty głównej i powinno pomóc. Miałem takie trzaski a'la helikopter, zmieniłem na audigy, potem wyjąłem audigy nie podłączając cdromu i działa ok. Nie wiem co było nie tak ale teraz jest dźwięk idealny. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mi sie wydaje? moze to jakas wina przepiec? ja sie na tym wogole nie znam ale... u mnie np. w kompie jest taka dziwna sprawa ze czasem jak zakladam pokrywe od obudowy przy wlaczonym kompie albo metalowym przelacznikiem od Volcano dotkne obudowy to mi sie komp wylacza i pika. napewno jest to cos z pradem... chociaz to troche dziwne. plyte glowna jest do obudowy przykrecona srubkami z podkladkami ale od dolu styka sie z metalowymi uchwytami. moze to to... tylko jak temu zaradzic. a co to sie ma do dzieku? moze wlasnie to sprawa jakiegos przepiecia lub czegos takiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem z szumem i trzaskami na 8RDA+. Nie jest to napewno wina driverów do SS, bo słychać je już po włączniu kompa. Dźwięki są obecne podczas pracy HDD/CD-rom. Podejrzewam, że to może być wina konfliktu przerwań IRQ. Znalazłem też na necie sposób związany z ACPI. Dzisiaj go sprawdzę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad1 : w starszych plytach byly opcje shadow area o le pamientam pomagalo trzeba ustawic dla zasobow dnego uzazenia - karty dzwiekowaej co mozna sprawdzic w menageze uzadzen windoza

 

ad2 : na takie zhizzzy pomagalo uziemienie budy sprawa prosta kawelek druta od budydo np. kaloryfera or smth nie za dobrze sie na pradzie znam hehe ;-) :lol:

 

Pozdro komradez 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...