Skocz do zawartości
zuy_zgred

World Of Warcraft: Wrath Of The Lich King

Rekomendowane odpowiedzi

To ktos sie jeszcze interesuje Farmcraftem?

Farmerzy ? :]

Dodatek wyjdzie za ok. rok, wiec w sumie nie ma o czym gadac, mozna odwiedzac strone blizza i czytac newsy.

Wiekszosc z nowosci mialo byc w finalnym produkcie i powinni po kolei aplikowac to w patchach a nie sciagac za wszystko kase, jakby im bylo malo. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łoł łoł łoł ... ja juz zasysam :D

mam nadzieje ze nic mi sie z obecny kontem nei stanie xD

 

update:

teraz jak sciagam mysle sobie, jak to odpalic ? na normalnym koncie ? czy musze meic jakeis specjlane ?

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie można grać na swoim koncie, wystarczy mieć abo opłacone. Postać tworzysz na testowym realmie zgodnie z Wotlk na 55lvl

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard wypuścił Cinematic Trailer do Lich Kinga ;)

http://thepiratebay.org/torrent/4354414/Wr...nematic_Trailer dobre źródło polecam

 

EDIT: jest prze-mega-zajebisty

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WHO bardziej mi się podobał ;P

Ale może niech lepiej zostawią filmy w spokoju,bo jeszcze wyjdzie z tego Doom albo coś gorszego (puk, puk)...chyba, że zrobią coś w stylu FFVII:AC,ale wtedy musieliby to robić japońce,a mangowy wow...e coś nie bardzo.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od około tygodnia niesamowity najazd ludzi na moim serwie, niespotykane dotąd tłumy w Shatt. Zobacz jak jest na Twoim, bo może się okazać, że jak w dniu premiery wszyscy się rzucą, to nie będzie się dało czegokolwiek zrobić i będziesz miał szczęście jak parę mobów utłuczesz na lodowcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...