Skocz do zawartości
Gość StoProGratis

Left 4 Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą ściągnąłem wersję nie steamową. Plik exe o wielkości 1098.2MB. Po instalacji demo zajmuje 2161.9 MB. Działa jak złoto w single player. Steam jest tylko potrzebny jeśli chcemy grać online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ściągnąłem wersję nie steamową. Plik exe o wielkości 1098.2MB. Po instalacji demo zajmuje 2161.9 MB. Działa jak złoto w single player. Steam jest tylko potrzebny jeśli chcemy grać online.

A regulamin czytał? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A regulamin czytał? :blink:

Jaja sobie robisz? :blink:

 

 

Jakieś uber-obciążenie serwerów mają? W steamie klikam install demo i nic sie nie dzieje, kumpel ma to samo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to demo tylko dla preorderowcow

A co to oni sa jacys specjalnie, czy co ?

Jakbys nie wiedzial to to jest oficjalne demo dla wszystkich, a preorderzy mogli go sciagnac i korzystac wczesniej. Poprostu za preorder dostali wczesniejszy dostep do dema ktore i tak sie ukaze dla reszty tylko ze pozniej.

 

zobacz sobie co pisze w opisie na steam

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze na stima, klikam na demo, nic sie nie dzieje. Wczesniej padlo info ze dla gry mp demo trzeba miec ze stima. Nie nteresuje mnie gra glownie o charakterze mp ze strony y w ktora zagram tylko sp.

 

Co wiecej, wchodze na strone glowna i nie ma zadnego odnosnika ktory moglby mi przyblizyc sciaganie dema.

 

@satou, Jest specjalne demo? Moze to Ty jestes taki wyjatkowy :) .. a powaznie, to stwierdzam tylko fakty, jest info o semie na stimie? nie moge go sciagnac? tyle.

 

#2 @satou, no to wstalem za wczesnie, albo angielski stanal na glowie bo to wlasnie potwierdza co napisalem. Zreszta nie musiales sie trudzic, mam steama i bylem na tej stronie :) (sporo wyedytowales swojego posta i teraz ma to sens, ja swoj zostawiam w postaci pierwotnej, ale nie rob ze mnie glupa bo mozemy tak sobie edytowac do usranej smierci i nikt nie bedzie mial w ostatecznosci racji)

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, edytowalem tylko po to zeby wstawic screen ze steam'a ... alcen, czlowieku, juz nie wiem o co Ci chodzi... jest jedno demko dla wszystkich, tylko Ci co zlozyli preordera moga sie bawic wczesniej.

 

co do Left4Dead

 

Gra jest stworzona do multi i to czuc, caly czas trzeba sie skupic na tym co dzieje sie z kompanami, bo hordy wylewajacych sie zombie potrafia zaskoczyc, a akcje w pojedynke to proszenie sie o zgon. Grafiki nie ma co komentowac, bo znacie ja z HL2, jest w sam raz , klimatycznie i przejrzyscie, bez zbednych wodotryskow ( screeny na dole ). Idziecie sobie korytarzami, mijacie pojedynczych zombie ( ktorzy czasami wygladaja jak by przybili gwozdzia na jakiejs imprezie ), az tu nagle slyszysz jak kumpel krzyczy "BIEGNA!" i wtedy wypada na was taka grupka z 10 szybkich mozgojadow ;)

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za każdym razem zombiaki są w innym miejscu. Ma to przedłużyć rozgrywkę.

Generalnie ciezko znalezc miejsce bez zabiakow, wchodzisz do lazienki - zombie, zagladasz do sypialni - zombie, otwierasz lodowke ...

Zmieniaja sie miejsca w ktorych atakuja wiekszymi grupami, a czasami potrafia pojawic sie doslownie znikad.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież preorderowcy NIC nie zapłacili za to demo. Więc jaką stratę poniesie Valve, gdy ktoś zassa demo z torrenta??.

 

Pozatym na tym demie w multi nie pogramy, tylko w singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...