Skocz do zawartości
Verter

Prośba O Małą Poradę.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój sprzęt taki jak w sygnaturce, chcę zmienić pamięć RAM, żeby było 2 GB (nie chcę dokupywać bo te co mam strasznie słabo się kręcą:/) i znalazłem takie pamięci: http://www.allegro.pl/item224814427_team_g...e_dark_oc_.html czy ktos może cos o nich powiedzieć? czy będą OK, stabilnie sie kręcić w przyzwoitych granicach i czy moja płyta je uciągnie? jeśli dokonałem błędnego wyboru to skierujcie mnie na poprawną ścieżkę. Na te RAMki sie napaliłem bo dość wysokie takty mają w porównaniu do moich:D i nieźle sie kręcą przy niskich opóźnieniach. prosze o pomoc

Pozdrawiam z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może wziąć z taktowaniem 667? sa tańsze, ale nie wiem czy dość przyszłościowe, bo jak będę przechodził prawdopodobnie w przyszłym roku na intela to bym te RAMki zostawił. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ramy 667 są trochę wolniejsze, ale widać to w benchmarkach, bo tak normalnie nie zauważysz różnicy. Fakt, że do AMD spokojnie starczą dobre ramy na 667, np. Kingston na Elpidach. Napisałeś, że w przyszłym roku będziesz się przesiadać na Intela i chciałbyś zostawić swoje ramy. Ja bym zrobił tak: teraz wyrwał gdzieś Kingston Elpida 667, a za rok kupił inne. Nie wiadomo, co wtedy będzie "na czasie". I fakt, ze 667 są mniej przyszłościowe. No chyba, że masz trochę więcej gotówki, to kup sobie teraz Goodram PRO, czy A-Data Extreme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...