Skocz do zawartości
HiPhO

Karta Lub 2 Karty Graficzne Do 1k

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, dylemat poga na tym czy kupic

 

1 x 8800gts ~1000

 

czy lepiej

 

2x GeForce 7900GS Galaxy 256MB, DDR3, HDTV, 2xDVI, PCI-E (600/1600) Cooler Master ~930

 

lub

 

2x GeForce 8600GT Galaxy 256MB, DDR3, HDTV, DVI, PCI-E CoolerMaster 600/1600 ~790 <<<< najkorzystniej finansowo :)

 

i male uzupełnienei:

1. viśta wio nie zawita na moim sprzecie

2. monitor ma rozdzialke 1920x1200 i taka docelowo karty maja robic w grach

3. niekoniecznie interesuja mnie najnowsze gry

3. plyta abit kn9 sli; proc x2 3600 (robi @3000mhz ale narazie na default smiga); ram 2gb ocz soe ddr2 800; 3xhdd w raid 0

 

 

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wybieram 8800 gts.

Bo po pierwsze nie wszystkie gry wspieraja SLI.

Po drugie niekiedy wzrost wynosi 20%

7900 stara karta.

8600 w tandemie sa gorsze wydajnosciowo w Lost planet widac to szczegolnie.

Jesli marzysz o plynnej grze w podanej rozdzialce to tylko 8800gts najlepiej 640mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie z poprzedniego sli(2x7600)mam dobre wspomnienie i wydajnosciowo dawalo rade

co do serii 8xxx to itak psu na bude zda sie dx10, bo wiste mam w glebokim powazaniu

i 2 sprawa 7900 wolniej bedzie tracil na wartosci niz 8800 wiec nie podchodze do tego czysto wydajnosciowo

 

i jeszcze ta sprawa, ze sli pokazuje zeby wlasnie w wysokich rozdzialkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie z poprzedniego sli(2x7600)mam dobre wspomnienie i wydajnosciowo dawalo rade

co do serii 8xxx to itak psu na bude zda sie dx10, bo wiste mam w glebokim powazaniu

i 2 sprawa 7900 wolniej bedzie tracil na wartosci niz 8800 wiec nie podchodze do tego czysto wydajnosciowo

 

i jeszcze ta sprawa, ze sli pokazuje zeby wlasnie w wysokich rozdzialkach

do gier chcesz SLI na kartach z 256MB ??

jak dla mnie troche nieporozumienie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ty masz jakis dylemat? bo z tego co piszesz to widac ze odrazu na 7900 jestes napalony...

Dx10 pic na wode...

ale sproboj odpalic na 2x7900 Colina dirta, WIC itd itd

Chcesz kupuj 7900 w sli wydajniejszy bedzie 8800 gts 640, a ze szybciej straci na wartosci..... 7900 kiedys pamietam 900zl kosztowalo, wszystko traci.

Ja jak kupuje patrze na wydajnosc, cene a nie na to ile karta bedzie kosztowac za pol roku. Bo gdybym tak to analizowal to nic bym nie kupil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to opcja 8600 odpada znaczy sie calkiem ciekawa

i odrazu dodam, ze jak ktos napisze zeby kupowac karte za 1200 to w moim mniemaniu lepiej dolozyc 300 i kupic amorka do rowweru :)

 

pozdrawiam

Edytowane przez HiPhO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly OT: ChrisG powinien spiknąć się z kimś, kto nieco lepiej włada polszczyzną, bo jego tekst momentami wygląda jakby go napisał po angielsku i wkleił do jakiegoś translatora [;

Ode mnie: dwie karty są jak lokata, a dwie stare karty to jak trzymanie kasy pod łóżkiem [;

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g8ic też mu powiedziałem że redakcja tuneupc potrzebuje korektora =]

 

nie wiem jaką kasą dysponuje hipho ale ja raczej nie wydałbym 1k zł na grafikę ale gdybym miał luźne 1k to na pewno wziąłbym 8800 a nie 2x86gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g8ic też mu powiedziałem że redakcja tuneupc potrzebuje korektora =]

 

nie wiem jaką kasą dysponuje hipho ale ja raczej nie wydałbym 1k zł na grafikę ale gdybym miał luźne 1k to na pewno wziąłbym 8800 a nie 2x86gt

Stwierdzil ze 1000zl moze wydac w pierwszym poscie i w temacie.

W takim wypadku tylko 8800 gts i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...