Skocz do zawartości
sparda

Ustawienie Utorrenta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Na poczatku zaznacze ze uzywam tego programu do sciagania np. dem gier,trailerow,probek muzyki ktora kasuje po 24h i jak mi sie podoba ide do sklepu kupic oryginalna plyte.

Wiec mam neta radiowego prawie 1024 bo na pelnym 1mega max transfer to 128 a moj to max 119-120.

jak zainstalowalem i nie zmienialem nic w ustawieniach to mialem max 20kB a uzywam platnej stronki torrent wiec powinno byc max,

wczoraj mialem ustawienia : w kreatorze ustawien mialem 512 net

wykorzystanie lacza : normalne i blokade na upload 3Kb to ssalo mi cos 60-70, nie mowie ze zle ale wolalbym jakies 100

dzis na takich samych ustawieniach mam 25Kb/s :/

moze mi ktos podac cale ustawienia pod moj net wlacznie z uploadem itp??

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaki upload dostajesz od uslugodawcy - mozliwe, ze on spojrzal na statsy ze sciagasz duzo przez torrenta i przycial usługe do wlasnie tych 25kB/s. Inna opcja jest taka, ze jestes za NATem i masz malo zrodel oraz wybierasz zle torrenty(maly stosunek S/L i takie tam sprawy).

Bardziej prawdopodobna jest opcja z przycieciem przez operatora(standardowa zagrywka radiowek - 90 osob na DSL4 i oszczedzanie pasma na wszystkim + priorytet na ping, zeby nikt sie nie burzyl). Dla pewnosci upload ustaw na wiecej jak 3(niektore klienty blokuja, nie podales czego uzywasz) np z 6 i zobacz czy to coś da... Jak nie to tel do opa o przekierowanie portu i pytanie czy nic nie poograniczał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywam platnej stronki torrent wiec powinno byc max,

no, wiesz, h**p://torrenty.org też są "płatne" a [ciach!]o z nich idzie.

 

Skoro mówisz, że wczoraj miałeś 60 a dzisiaj 25 to może po prostu niektóre seedy z dobrym uploadem się rozłączyły od trackera i nie masz od kogo ciągnąć.

 

Wyłącz DHT i peer exchange.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...