Skocz do zawartości
Kyrfal

Zmiana Karty

Rekomendowane odpowiedzi

Twoje wymagania tak, ale wymagania gier pod DX10 raczej dość krótko, ale cena dobra :) BTW do jakiej maszyny ?

core 2 duo E4300 1.8ghz

1 giga ramu, i tak do wymiany na 2 x 1gb 667 mhz

tak w skrócie =p

a i jaki zasilacz kupic do tej karty?

 

(PS: myslicie ze jak juz bede mial te karte czyli 8600 gt sonic palit, 2 gb ram, core 2 duo 1.8ghz to mi crysis na srednich pojdzie? :D bo w cda pisali ze na e4300, gf 8800 i 2 gb ram chodzi spokojnie na wysokich ustawieniach)

(PS2: jaki ram mi polecacie kupic nienajdrozszy? :>)

 

PS 3 absolutnie najwazniejszy (!!!): potrzebuje z pewnych przyczyn zmienic obudowe swojego pc i nie wiem czy sa jakies rozne rodzaje i jaka mam kupic :D. jakby ktos mogl to pare slowek w tej sprawie jakie sa rodzaje i jak mam sprawdzic jaka jest potrzebna mi.

Edytowane przez Kyrfal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ramu to może Kingmax 1066? Bardzo drogi nie jest. Z lepszych np. a-data extreme. Jeśli chcesz coś na 667 to mogą być np. Kingstony na Elpidach albo zwykłe Goodramy. A co do obudowy to nie warto kupować najtańszych. Kup jakąś firmową (kosztuje trochę więcej, ale warto) np. Chieftec.

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...