Skocz do zawartości
brownking

Jaki Klej

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem, chodzi ci o sklejenie pułki np. z płyty wiórowej, czy o przyklejenie półki do ściany 8O ani jeden ani drugi pomysł bez zastosowania dodatkowych łączników nie jest trafiony, do klejenia płyty może być rakoll ale radzę wzmocnić konstrukcję kołkami, a do ściany 8O nie wiem poxipol może jakiś hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cyanoacrylate Adhesive" = nie wiem jak to jest po polsku - w Angli używane do klejenia okień - klei wszystko ze wszystkim i wszędzie 8O Jak znajdziesz gdzieś w Polsce to daj znać (zakupi się cały karton 8O )

 

Link:

http://www.globalspec.com/FeaturedProducts...fromSpotlight=1

Edytowane przez VonWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poxipol imo da best tylko schnie 10 min ;] ("może są kleje szybiej schnące ale zaden absolutnie zaden nie jest tak mocy jak POXIPOL" - stara reklama ;p). Poważnie mi zawsze wszystko sklejał. Ogólnie rada jak chcesz miec dobrego kleja to kupuj taki który ma oddzielnie żywice i utwardzacz 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montażówka 100A Soudala (fajnie twardnie i ciężko ją oderwać), ewentualnie z wyższej półki FIXALL (też montażówka, ni chu** nie oderwiesz rzeczy przyklejonej tym klejem)

Edytowane przez RadeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo przyklejanie polki do sciany klejem to delikatnie mowiac dziwny pomysl. Przeciez w razie potrzeby zdemontowania polki klej narobi wiecej szkod na scianie (albo odejdzie z tynkiem z polowy sciany) niz dwa male kolki. No ale jak kto woli.... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...