Skocz do zawartości
pc_max

Mortyr 3

Rekomendowane odpowiedzi

screenów na necie nie brakuje, wystarczy w googlach poszukac.

 

no i po gierce. niestety zadnej niespodziewajki w grze nie ma, jedynie sama ordynarna "dywersja" :D heh... troszke beka, bo do gry dolaczony jest soundtrack do odsluchania i nietore utworki nazywaja sie cos jak "temple od doom" czy jakos podobnie. heh.. podpucha ;-) gierka na jeden raz... ( jak wszystkie gry z CI ).

 

i na koniec full szacun dla Mortyra mowiącego z lubością po angielsku : "cóż za piekne działo, sądzę ze ję zniszczę", po czym dodającego "jestem niszczycielem!" heh... :D:D:D oraz za : "teraz juz nie ucieniesz do Adolfa, ty draniu". :)

 

i tyle o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screenów na necie nie brakuje, wystarczy w googlach poszukac.

większość to screeny "podpicowane"

 

lepiej zobaczyć jak to się prezentuje podczas gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat dziś kupił tą padakę w kiosku za 20 zł, poszło w błoto. O tej gierce można tylko tyle powiedzieć, że... się ukazała. Jest to kolejne pokraczne dziecko polskich pseudoprogramistów, niskobudżetowe (mieli zapewne 45,54 zł budżetu i musieli to wygospodarować, jak to powtarzam dośc często, ofkoz joke [; ). Żal trochę, że nasi mają duży kompleks do 'robienia' gier, a tacy Czesi, Rosjanie tłuką hiciory. Engine Chrome'a jest jednym słowem do bani, fps'y spadają łeb, na szyję, nawet do 22-24, w pomieszczeniach jest ciężko. To jest ostre przegięcie, żeby przy tak archaicznej grafice, były takie kwiatki, ale wkońcu jest to Chrome engine :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do screenów nie retuszowanych to tutaj takowe są, wraz z recenzją, możecie sobie poczytać:

RECKA+SCREENY

 

Co zaś się tyczy samej gry to naprawdę nie jest taka zła. Niektórzy narzekają na Chrome Engine, że to chłam itp. To ciekawe dlaczego zdobył on na świecie pewną popularność? Fakt, że ma on już swoje lata. Jednak największe zaskoczenie dla mnie było to, że City-Interactive nie zrąbali tej gry. Np. Terrorist Takedown też jest na chromie robiony a wygląda tak że szkoda gadać. Patrzeć się na toto nie da. Natomiast Mortyr 3 ma wszystkie najlepsze cechy tego silnika i aż mi się wierzyć nie chciało, że zrobili to ci sami co TT.

 

Muzyczka w gierce jest całkiem niezła, wpada w ucho. Dołączona jako soundtrack. A dodatkowo, dla miłośników klasyki dołączony do niej jest Mortyr 1.

 

Ja jestem BARDZO pozytywnie zaskoczony tą gierką. Naprawdę. Jakby C-I robili takie TT to podejrzewam, że ich sprzedaż byłaby o wiele większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...